Concordia po ostatnim sparringu (piłka nożna)

Przygotowująca się do rundy wiosennej III ligi Concordia Elbląg rozegrała ostatni mecz kontrolny przed inauguracją ligi. Pomarańczowo-czarni pokonali w Pasłęku miejscową czwartoligową Polonię 2:0. W sobotę (14 marca) w inauguracji piłkarskiej wiosny Concordia zmierzy się z Olimpią. Mecz o godzinie 14 na stadionie przy Agrykola.

Concordia lepsza od Polonii
     Od początku meczu zdecydowaną przewagę osiągnęli goście z Elbląga. Polonia poczynała sobie dużo słabiej niż podczas ostatniego przegranego 1:2 sparringu z Olimpią. Pierwszy gol padł w 30. minucie meczu. Po zagraniu jednego z zawodników Concordii piłkę w polu karnym zatrzymał ręką Marcin Andrusewicz i sędzia wskazał na punkt oddalony od bramki o 11 metrów. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego był Michał Lepczak. Jednobramkowe prowadzenie gości utrzymało się do przerwy.
     Po zmianie stron nieco lepiej na boisku radzili sobie miejscowi, ale gola znów zdobyli przyjezdni. W 60. minucie Piotra Kuklińskiego pokonał Radosław Zielonka, który ustalił wynik meczu.

Polonia Pasłęk - Concordia Elbląg 0:2 (0:1)
     0:1 - Lepczak (30. k.), 0:2 - R. Zielonka (60.)
     Polonia: Kukliński - Kurgan, Andrusewicz, Licznerski, Safaryan, Wołczecki, Zawada, Rapacki, Graur, Arutunyan. Ponadto zagrali: Zieliński, Żabko, Żabka, Gołębiewski, Przystasz, Gładek, Aftewicz, Augustyńczyk, Durka.
     Concordia: Kopka (46. Kowalski), Mioduński (46. J. Zielonka), Lepczak, Bogdanowicz, Sielezin, Wiercioch (46. Florek), Ciesielski, Machiński (60. Dolny), Sambor, Masztaler (46. Gryka), Włodarczyk (46. R. Zielonka).