Wtorek 12-12-2017, imieniny Joanny, Aleksandra

512 918 555

Chodnik dla pieszych????? Chodnik dla pieszych?????

Concordia samodzielnym liderem (liga miejska)

Po czterech kolejkach Ligi Miejskiej samodzielnym liderem został Concordia, która nie przegrała jeszcze meczu. Pierwszą porażkę zanotowało PKP, które w czwartek uległo Stokrotkom 1:2. Natomiast pierwsze zwycięstwo odnieśli piłkarze Auto El wysoko pokonując Kromet 6:0.

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnotowali piłkarze Auto El. Drugi zespół ubiegłego sezonu wysoko pokonał Kromet, bo aż 6:0. Już po pierwszej połowie Auto El prowadziło 3:0 i w pełni kontrolowało przebieg gry na boisku. W drugiej połowie strzelili jeszcze trzy bramki i pewnie wygrali mecz 6:0.
     W drugim spotkaniu tego dnia PKP nie sprostało Stokrotkom przegrywając 1:2. Była to pierwsza porażka "kolejarzy" w tym sezonie. W pierwszej połowie mimo, że mecz był dość wyrównany bramkę zdobyli piłkarze Stokrotek. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, ale nadal więcej szczęścia miały Stokrotki, które zdobyły drugą bramkę. W końcówce PKP po ładnym strzale z rzutu wolnego zdobyło wprawdzie bramkę kontaktową, ale na wyrównanie zabrakło już czasu.
     Piątkowe zmagania rozpoczął mecz lidera rozgrywek Concordii z Pujanem. Pierwsza połowa, mimo że była dość zacięta (oba zespoły stworzyły kilka groźnych sytuacji) nie obfitowała w bramki. Natomiast po zmianie stron przebudzili się napastnicy Concordii wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Wprawdzie Pujan starał się atakować i zmienić niekorzystny wynik, ale lider nie dał się zaskoczyć. W końcówce meczu Concordia strzeliła jeszcze jedną bramkę i zdobyła kolejne trzy punkty.
     Słabe widowisko zafundowały nam natomiast zespoły Pocztowca i MM. W obu zespołach więcej było chaosu niż przemyślanych i zgranych sytuacji stąd też po pierwszej połowie mieliśmy bezbramkowy remis. W drugiej odsłonie meczu jedna z nielicznych akcji piłkarzy MM przyniosła im bramkę na wagę zwycięstwa.
     Zakończeniem czwartej kolejki było spotkanie Alstomu z EC. Mecz ten bez wątpienia był najlepszym i najciekawszym widowiskiem tej kolejki. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Alstomu, ale kilka minut później EC doprowadziło do wyrównania. Jednak w końcówce pierwszej odsłony akcja Alstomu zakończyła się zdobyciem bramki. Po przerwie ambitnie grający zespół EC nie był już w stanie powstrzymać rozpędzonych piłkarzy Alstomu, którzy jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza rywali i mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Komplet wyników 4. kolejki: Auto El - Kromet 6:0 (3:0), Stokrotki - PKP 2:1 (1:0), Pujan - Concordia 0:2 (0:0), MM - Pocztowiec 1:0 (0:0), Alstom - EC 4:1 (2:1).

Zestaw par 5. kolejki: poniedziałek 15. września: Concordia - Stokrotki - godz. 16.15, EC - MM - godz. 17.15; wtorek 16. września: PKP - Pujan - godz. 15.50, Auto El - Alstom - godz. 16.50, Pocztowiec - Kromet - godz. 17.50

• pocztowiec
    0 0
    wbs(2003-09-15)
  • Co Pocztowiec? Przecież oni nawet strojów niemaja tylko jak łachmaniaże grają. Jakie stroje taka gra! No a EC to jest żałosne żeby Były Mistrz grał taką nędzę. Trzeba by było sie zastanowić nad taktyką bo kto normalny zmienia przegrywając 3-1 napastnika za napastnika? Oj to była pomyłka o ile się znam to powinno się zdjąć obrońcę bo czego tu bronić.Ale pseudo trener wie ponoć lepiej!!!! EC juz sie w tym sezonie niepodniesie. Sądzę ,że jak wygra z pocztowcem to osiągnie sukces.Do boju EC.
    0 0
    WIZARD(2003-09-15)
  • Co ty WIZARD bredzisz przecież Pocztowiec złoii sromotnie EC i to aż zachuczą trybuny. Oni są rozbici zdegustowani i się kłócą a w takim przypadku niemożna wygrywać. Trzeba twożyć kolektyw piłkarski a nie indywidua.A pocztowiec jak to pocztowiec i tak gra nędzę. No ale w EC grają chłopaki z Batorowa a oni niezwykli wygrywać i to przenieśli na EC. Bo po co grać sprawdzonym składem jak można pokombinować. Do boju POCZTOWIEC!!!!
    0 0
    PostMen(2003-09-15)
  • pocztowiec moze jest i slaba druzynom ale mam dobra obrone.moimzdaniem dobrze sie prezentuje mlody ktory gra u nich na lewej obronie.sedziowie sa slabo wyszkoleni a ich trener zna sie gowno na pilce.
    0 0
    olimpia(2003-09-15)
  • Wydaje mi się że EC.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest tak samo słaby jak wszystkie te kluby? które grają w parku książąt!
    0 0
    Skwarek(2003-09-16)
  • ty skwerwek,pajacu.moze ty nie umiesz grac w pilke i dlatego tak cwaniakujesz.moze3 i nie sa to mocne zespoly ale lepiej zeby sobie pograc,niz pic czy cpac albo jeszcze cos innego
    0 0
    wbs(2003-09-16)
  • Skwarek Pajacu może byś przyszedł i pokazał nam jak sie gra w piłeczkę pewnie jesteś lebszy od każdego kto gra w Parku Książąt. Ty w ogóle jakiś pajac jesteś co to wina siorbie w bramie na pionierskiej i tylko puszki w parku zbiera żeby na nie mieć!!!
    0 0
    WIZARD(2003-09-16)
  • do bojuuuu Pujaaaaannnnn
    0 0
    Kielich(2003-09-16)
  • Dajcie spokój Pocztowcowi, niech grają jak najdłużej, cieszą się grą w piłkę i nie jest ważne w jakich strojach występują. Ci, co tu się wpisują, traktuję rozgrywki jak mistrzostwa świata. Tylko po przegranym meczu swojej drużyny nie strzelajcie sobie w łeb.
    0 0
    zawodnik i to wcale nie z Pocz(2003-09-16)
  • wizard idz sie umyj co ty jestes?jakis pieprzony komentator?grasz na p
    0 0
    (2003-09-16)
  • wizard, a ty umiesz grac????????czy jestes tylko jakims pieprzonym idiotom????????przyjdz i pokaz jak ty grasz!!!!!!!!!!moze sie boisz???potrafisz tylko grac z dziecmi z podworka.jestes jakims pieprzonym gówniarzem nie wchodz wiecej na ta strone bo przez ciebie smierdzi.
    0 0
    kibic(2003-09-16)
  • Do Kielicha: Człowieku przestań już się onanizować tym Pujanem! Inne drużyny nawet przegrywają to w jakimś stylu a wy co? Kompletna nędza. 11 przypadkowych chłopaczków, weźcie się za treningi!!!