Concordia sforsowała Granicę

Elbląg, foto MS (archiwum PortEl.pl)
foto MS (archiwum PortEl.pl)

W pierwszej rundzie IV ligi Concordia Elbląg ani razu nie schodziła z boiska pokonana. Dziś (3 listopada) pomarańczowo- czarni pokonali Granicę Kętrzyn. W ostatnich minutach pierwszej połowy goście mogli mieć nadzieję na korzystny wynik. W drugiej części meczu podopieczni Łukasza Nadolnego kolejnymi bramkami udowodnili, że na razie są najlepszą drużyną IV ligi.

Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn 6:2 (3:2)
       Bramki: 1:0 - Lenart (2. min.), 2:0 - Malanowski (26. min.), 2:1 - Rałowiec (40. min, karny), 2:2 - Pawłowski (42 min., sam.), 3:2 - Szwara (45. min, karny), 4:2 - Malanowski (68. min.), 5:2 - Lenart (79. min.), 6:2 - Pasik (85. min.)

Concordia: Leszczyński (46' Kostrzewski) - Lewandowski, Szawara, Rogoz, Kamiński (46' Ciesielski), Bukacki, Skierkowski (88' Fedyna), Pawłowski, Ratajczyk (59' P. Pelc), Lenart, Malanowski (81' Pasik)