UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czas na Mundial w strefie kibica

 
Elbląg, W hali lodowiska trwają ostatnie przygotowania do otwarcia Elbląskiej Strefy Kibica
W hali lodowiska trwają ostatnie przygotowania do otwarcia Elbląskiej Strefy Kibica (fot. RG)

Sondaż portElu

Który mecz w Elbląskiej Strefie Kibica chciałabym/chciałbym obejrzeć 25 czerwca o godz. 16?
Urugwaj - Rosja 87.7%
Arabia Saudyjska - Egipt 12.3%
Liczba głosów: 122. Sondaż został zakończony.

W czwartek, 14 czerwca, o godz. 15 w hali lodowiska przy ul. Karowej rozpoczyna działalność Elbląska Strefa Kibica. Trwają ostatnie przygotowania na przyjęcie kibiców, każdy z meczów będą mogły obejrzeć dwa tysiące osób. Czytelnicy portEl.pl będą mogli zdecydować, które mecze na żywo obejrzą elblążanie w decydującej fazie gier grupowych. Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie!

Mundial zawładnie halą lodowiska przez najbliższy miesiąc. Kibice będą mogli tutaj obejrzeć bezpłatnie i na żywo prawie wszystkie mecze piłkarskich mistrzostw świata w Rosji, a także wziąć udział w różnego rodzaju koncertach i występach artystycznych.
     - Elbląska Strefa Kibica rozpoczyna swoją działalność w czwartek, 14 czerwca, o godz. 15, na godzinę przed oficjalnym otwarciem mistrzostw świata – informuje Adam Jocz, dyrektor departamentu promocji i kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu. - Będzie funkcjonowało wiele atrakcji: strefa rekreacji i sportu dla wszystkich, strefa dla dzieci z zajęciami prowadzonymi przez animatorów oraz strefa gastronomii i piwna. 
     Elbląska Strefa Kibica jest przygotowana na dwa tysiące osób. Co w przypadku, gdy np. mecze Polaków zjawi się więcej osób? - Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie możemy wpuścić więcej osób. Będziemy monitorować na bieżąco ich liczbę – zapowiada Adam Jocz.

  Elbląg, Czas na Mundial w strefie kibica
(fot. RG)


     W przypadku ostatnich meczów grupowych, rozgrywanych o tej samej godzinie, o tym które spotkanie elblążanie zobaczą na telebimie, zdecyduje głosowanie, przeprowadzone m.in. na stronie portEl.pl Pierwsze głosowanie już w czwartek (potrwa do piątku), a dotyczyć będzie spotkań zaplanowanych na 25 czerwca: Urugwaj – Rosja i Arabia Saudyjska – Egipt. Kolejne sondy już wkróce!
     W dniu otwarcia Mundialu, przy okazji meczów Polaków, w półfinałach i finale niespodzianki dla kibiców przygotował także portEl.pl Zapraszamy do udziału w konkursie, fotografowania się w pamiątkowej ramce, będą też na Was czekać kibicowskie „klaskacze”. A po meczu odbędzie się koncert grupy Future Folk, wykonującej elektroniczną muzykę taneczną z gatunku dubstep z wpływami folku góralskiego.
     Kolejne informacje o działalność ESK będziemy publikować na bieżąco. Zapraszamy!
     
     Program Strefy Kibica na czwartek, 14 czerwca
     
godz. 15 – otwarcie Elbląskiej Strefy Kibica
     godz. 16 – transmisja uroczystości otwarcia Mundialu
     godz. 17 – mecz otwarcia Rosja – Arabia Saudyjska (w przerwie meczu konkursy na scenie)
     godz. 19 – konkursy na scenie
     godz. 19.20 – koncert Future Folk
     godz. 20.40 – zamknięcie strefy
     


     Organizatorem Elbląskiej Strefy Kibica jest Miasto Elbląg oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Partnerem - Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl 
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama