UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czas na taniec!

 
Elbląg, Czas na taniec!
fot. nadesłana

Wiek szkolny jest bardzo ważnym okresem w życiu każdego dziecka. W tym czasie, do prawidłowego rozwoju i wzrostu organizmu, niezbędny jest ruch. Centrum Tańca „Promyk”, z myślą o zaszczepieniu w dzieciach chęci do aktywności fizycznej, organizuje cotygodniowe zajęcia taneczne dla najmłodszych mieszkańców Elbląga.

Centrum Tańca „Promyk”, w ramach projektu „Czas na taniec!” rozpoczęło cotygodniowe zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży z Elbląga. Nauka tańca na wczesnym etapie życia, daje możliwość zaszczepienia zamiłowania do zdrowego stylu życia oraz zainteresowania sportem i aktywnością fizyczną. Młodzi ludzie, którzy systematycznie utrwalają kroki taneczne, jednocześnie pracują nad prawidłową postawą ciała, koordynacją ruchową, a także kształtują swoją osobowość oraz poczucie własnej wartości i pewności siebie.
     5 listopada odbyły się pierwsze zajęcia, na których dzieci zapoznały się z podstawowymi krokami cha-chy oraz walca wiedeńskiego. Poza nauką tańca, instruktor zadbał o prawidłową sylwetkę i prosty kręgosłup każdego dziecka. Młodzież, w trakcie zajęć, zgłębiła również wiedzę na temat stylów tańca towarzyskiego, jego odmian oraz elementów strojów do tańca standardowego oraz latynoamerykańskiego.
     Zajęcia w ramach projektu „Czas na taniec!” odbywać się będą cyklicznie co tydzień, do końca stycznia 2019 roku. Dzieci uczestniczące w warsztatach wezmą również udział w Tanecznych Mikołajkach, na które zaproszeni zostaną także rodzice. W trakcie imprezy, rodziny będą mogły wspólnie podjąć aktywność fizyczną, zatańczyć i wziąć udział w rozgrywkach sportowych.
     
Paula Radzikowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama