Środa 20-09-2017, imieniny Eustachego, Euzebii

512 918 555

Fromborska dzisiaj zapłakana Fromborska dzisiaj zapłakana

Czerwona latarnia (piłka ręczna)

Po trzech kolejkach szczypiorniści Techtransu Darad Elbląg spadli na ostatnie miejsce w tabeli. Stało się tak po sobotniej wyjazdowej porażce z Sokołem Kościerzyna 24:26 (11:10).

Słaba skuteczność rzutowa naszych zawodników zadecydowała o tym, że mecz w Kościerzynie zakończył się wygraną gospodarzy. Pierwsza połowa nie zapowiadała jednak takiego obrotu sprawy.
     Od początku na parkiecie trwała zacięta i wyrównana walka. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Mariusz Babicki i Techtrans wyszedł na prowadzenie. Gospodarze szybko jednak wyrównali. Przez pierwsze 20 minut jeszcze dwukrotnie na tablicy widniał wynik remisowy 4:4 i 7:7. W ostatnich fragmentach pierwszej odsłony bardzo dobra gra elblążan sprawiła, że przyjezdni zdołali uzyskać dwubramkową przewagę 10:8. Wprawdzie tuż przed przerwą padła bramka dla Sokoła, ale elblążanie nadal pozostawali na prowadzeniu 11:10.
     W drugiej odsłonie Techtrans znów miał dwie bramki przewagi 13:11 i wydawało się, że taki obraz gry będziemy oglądali już do końca. Wtedy to właśnie nastąpił zryw gospodarzy, którzy w 40 min. prowadzili już 19:15. Dopiero w końcówce spotkania elblążanie rzucili się do ataku i na dwie minuty przed końcem przegrywali zaledwie 24:25. Niestety zmarnowane dwie akcje przez naszych szczypiornistów sprawiły, że mecz zakończył się wygraną gospodarzy 26:24.

Sokół Kościerzyna - Techtrans Darad Elbląg 26:24 (10:11)
     Techtrans: Wróbel, Humla - Laskowski 1, Marzec 2, Roszkowski, Stypułkowski 1, Borsukowicz 4, Balawejder, Januszewski, Kancelarczyk, Lenarczyk 2, Masiak 4, Dąbrowski, Babicki 10.

Komplet wyników 3. kolejki: AZS UZ Stelmet Zielona Góra - Wolsztyniak Wolsztyn 26:29, Grunwald Poznań - Gwardia Opole 24:23, Sokół Kościerzyna - Techtrans Darad Elbląg 26:24, SKS Gdańsk - Tęcza Kościan 30:30, KKKF Żukowo - Gwardia Koszalin 30:30, Sparta Oborniki - Traveland Społem Olsztyn 33:27.

• Mocny tytu*! Szkoda ze prawdziwy. Moze jeszcze tylko do soboty do 17-tej. Oby.
    0 0
    Agent 07(2004-10-04)
  • Moze warto postawic na stara brygade z Roszkowskim, Stypulkowskim i Dlugoszem na rozegraniach? Nie wiem czy bedzie lepiej, ale moze sprobowac?
    0 0
    (2004-10-04)
  • a skad wiesz ze w tym meczu nie postawiono wlasnie na tych zawodników hehehehe ty niedobry
    0 0
    prozak(2004-10-04)
  • A co, postawiono? Jezeli tak, to przepraszam, zreszta ja tylko tak sie zastanawiam, bo nie widzialem meczu i nie bede sie spieral. To jak postawiono?
    0 0
    bad(2004-10-04)
  • Ciekaw jestem jak wygladal mecz, czy byly jakies roznice w grze naszych w porownaniu do meczu w Elblągu.Ze skladu widac ze nowy byl Kancelarczyk , Januszewski i humla.Natomiast wypadli Korzeniowscy i DLugosz. Hehe hehe akurat DLugosz i F.Korzeniowski nie mieli sie okazji wykazac w poprzednim meczu a i tak wylecieli:) , pewnie za pasywni byli na ławce :), nie chce wydawac presji na trenera ,ale na meczu z smsem licze ze ich wystawi rowniez na boisko.
    0 0
    (':')(2004-10-04)
  • Nie martwcie sie teraz w Elblagu pojedziecie Gdansk i zaczniecie marsz ku gorze tabeli , plakac zaczniecie jak przegracie :), ale nie ma takiej mozliosci!!!!!!!!!!! Techtrans - tarad !!