• No nie wiem czy PKP jest słabą drużyną? Byłem na meczu i ich oglądałem. Raczej bym powiedział że nie mają zmienników przez 8 minut latali jak torpedy razem z BIG i nawet mieli szanse strzelić bramkę ( do 8 min. było 0-0) ale po 8 minutach zaczeły się zmiany i w ciągu 2 minut wpadły 3 bramki. Więc myślę sobie żeby chłopaki z PKP ( ta pierwsza piątka ) znaleźli sobie godnych zmienników to będzię bardzo ciekawa drużyna.
  • Chodzi mi o zawodnika z Wiarusa bodajże z numerem 11, ten co najczęściej był na boisku a najmiej pokazywał umiejętności piłkarskie. Pozdrawiam
  • Ciekawe czy do wszystkich drużyn dotarło , że po tym sezonie powstanie III liga i ci z miejsc 15 i niżej do niej spadną ? Więcej walki !
  • KIBIC cały czas nie wiem o kogo chodzi ! Ten grajek był mały czy duży , włosy jasne czy ciemne bo że z nadwagą to już pisałeś , ale w Wiarusie to wszyscy mają nadwagę .
    0
    0
    II liga(2004-12-20)
  • Nie we Wiarusie przeważnie byli wysocy wysportowani, a ten niski blądyn i bardzo, bardzo wolny strzelał karnego bodajże pierwszej połowie i nie strzelił.
  • Czy przy tuszy to nie wiem,raczej taka lajtowa sylwetka,karnego faktycznie nie strzelilem(wstydze sie okrutnie);) i to bylo w I polowie,mialem numer 9 i zmienialem sie tylko wowczas gdy byla ku temu potrzeba,lider... na pewno nie,dzieki za (...)"super strzelca"ale w tej druzynie zadania mam nieco inne i scisle okreslone przez Prezesa Romana(defensywa),a tak poza tym to...pozdro dla wszystkich ligowych walczaków;)
    0
    0
    Cezar/Wiarus(2004-12-20)
  • moim zdaniem po trzech kolejkach najlepiej pokazaly sie druzyny BIG,Wiarus i Termizol.Ale jest kilka druzyn ktore sie jeszcze nie rozkrecily i moga nie mile zaskoczyc faworytow.Prosba do organizatorow jezeli jest mozliwosc zalatwienia zegara to bardzo prosze to ulatwi sprawe grajacym.
  • Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Myślę że Wiarus będzię w pierwszej piątce. Pozdrawiam
  • czy ktos by mogl napisac jakie beda spotkania na kilka kolejek do przodu
    0
    0
    obserwator(2004-12-20)
  • Cezar przecież wiesz ,że to nie o Ciebie chodziło!
  • A co sądzicie o drużynie straży poarnej? Po cichu przechodzą mecz za meczem w tle innych zespołów z górnej części tabeli, zdobywają punkty i są już na piątym miejscu.
  • Kemot twoja drużyna przegrała jak to się stało? "Pujan".Kromet pokazał młodym na boisku że nie tylko się biega ale i kopie w piłkę,a jeszcze brakowało Hakana :)