Wtorek 19-03-2019, imieniny Józefa, Bogdana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czy gra w piki da wyniki? (brydż)

 
Elbląg, Czy gra w piki da wyniki?  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W poniedziałek, 11 września w Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu odbył się dziewiąty turniej z cyklu Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w brydżu sportowym.W turniejowe szranki stanęło tym razem 17 duetów z Elbląga, Dziemian Kaszubskich, Gniewu, Jagodnika, Gronowa Górnego, Malborka, Milejewa, Nowakowa, Nowej Pasłęki, Nowego Stawu i Sztumu.

Po ciekawej i zaciętej grze turniej zakończył się zwycięstwem duetu Bogusław Gierulski (Elbląg), Marek Ratkowski (Dziemiany Kaszubskie) 66,88%, którzy wyprzedzili Wojciecha Karpińskiego i Krzysztofa Nagielskiego (Elblag-Kwietniewo) - 62,34 %. Trzecie miejsce na podium zajęli Bogdan Jabłoński i Mariusz Sarnowski (Elbląg) 59,35 %. Organizatorem turnieju KMP 2017 było Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego. Litewski Związek Brydżowy organizuje w dniach 13-17 września w hotelu Crown Plaza Vilnius 44. Międzynarodowy Festiwal Brydżowy pod hasłem Vilnius Cup - Vilniaus Taure 2017 o Puchar Prezydenta Litwy Dalie Grybauskaite. Główni organizatorzy Festiwalu Erikas i Vytaus Vainikons zaprosili znakomitych brydżystów z Polski, Europy i USA, a także z Elbląga, Nowego Stawu i Sztumu. Reprezentacja Elbląga, Powiśla i Żuław wystąpi w składzie: Iwona Smilgin, Regina Wołek, Bogusław Gierulski, Andrzej Fronczak, Jerzy Sukow, Michał Gutowski, Daniel Wesołowski i Kazimierz Konefał. Litewski Związek Brydżowy z radością i dumą informuje, że tegoroczna edycja turnieju będzie wyjątkowm wydarzeniem sportowym. Patrząc wstecz na historię Polski i Litwy możemy znaleźć wiele wspólnego pomiędzy tymi dwoma sąsiadami. - W dzisiejszych czasach historia brydża ma także wiele wspólnego pomiędzy Polską a Litwą -  mówią Eikas i Vytautas Vainikonis. Brydżyści Elbląga, Powiśla i Żuław od wielu lat są zapraszani jako goście specjalni na imprezy brydżowe rozgrywane na Litwie. ESBS życzy naszym reprezentantom powodzenia, miejsc na podium i odrobinę szczęścia w pięciodniowym maratonie Vilus Cup 2017.
Henryk Łęcki, wiceprezes zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety do biura
Fototapety do sypialni
Fototapety przestrzenne
Fototapeta lateksowa 290x260 cm - Sowy