UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czy gra w piki da wyniki? (brydż)

 
Elbląg, Czy gra w piki da wyniki?  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

Reprezentacja Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego w składzie: Iwona Smilgin (Elbląg) i Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne) powrócili z 16. Turnieju Przyjaciół Brydża, który odbył się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie w obsadzie mistrzów Europy, Olimpijskich i świata.

Po pasjonującej rywalizacji zwycięzcami zostali: Grzegorz Antosz i Urban Kielichowski z Łodzi wyprzedzając dziennikarza z Olsztyna Mieczysława Gajaka i Marka Jeleniewskiego z Warszawy oraz arcymistrzynię Irenę Chodorowską z Warszawy i Przemysława Czarneckiego z Podlasia. Iwona Smilgin i Jerzy Kwoczek zagrali w duecie pierwszy raz i zajęli 22. miejsce na 50 duetów. W czasie ceremonii zamknięcia turnieju prezes PZBS-u Witold Stachnik wręczył zwycięzcom oscary brydżowe. W poniedziałek, 18 czerwca w Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu odbył się Otwarty Turniej Brydża Sportowego z okazji Dni Elbląga. Udział w nim wzięli brydżystki i brydżyści z Elbląga, Powiśla, Warmii i Żuław. Po ciekawej i emocjonalnej grze zwyciężył duet Bogusław Gierulski (Elbląg) i Ziemowit Nowak (Nowy Dwór Gdański) wyprzedzając Zbigniewa Samborskigo (Elbląg) i Marka Serdyńskiego (Nowakowo). Trzecie miejsce na podium zajęli Marian Grabowski (Braniewo) i Jan Kondrakiewicz (Elbląg). Gratulujemy.
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama