UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czy gra w piki da wyniki?

 
Elbląg, Czy gra w piki da wyniki?
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W hotelu Pod Lwem odbyły się Mistrzostwa Elbląga Par z udziałem brydżystek i brydżystów z Elbląga, Powiśla, Warmii i Żuław. W kierunku podium wystartowało 28 zawodniczek i zawodników, a najlepszym z nich okazał się duet Bogusław Gierulski (Elbląga) i Ryszard Pichla (Braniewo) - 56 proc.

Drugie miejsce zajęli Jerzy Ratkowski i Jerzy Sukow (Elbląg) - 53,87 proc., a trzecie Jerzy Rebell (Milejewo) - Waldemar Zieliński (Elbląg) - 28,83 proc. W kategorii pań i par mikstowych zwyciężyły Iwona Smilgin i Regina Wołek, wyprzedzając Renę Biedę i Leokadię Danielewicz (Elbląg) oraz Annę Dworakowską (Suchacz) i Marka Czaplińskiego (Elbląg). Gratulujemy zwycięzcom. W miniony poniedziałek w Akademii Brydża w Hotelu "Pod Lwem" w Elblągu odbył się turniej brydża sportowego pod nazwą "Barbórkowo-Mikołajowy" z okazji święta górników w rekordowej obsadzie Interregionalnej. Wytężona i i konsekwentna praca działaczy Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego daje efekty. Z roku na rok do Elbląga przyjeżdża coraz więcej brydżystów. Tym razem na starcie stanęło 16 duetów. Po pasjonującej i emocjonującej rywalizacji od pierwszego do ostatniego rozdania zwyciężyli Bogusław Gierulski (Elbląg) i Marek Ratkowski (Dziemiany Kaszubskie) z wynikiem 66,76 proc., wyprzedzając Andrzeja Fronczaka i Ireneusza Iwanowa (Elbląg) - 66,18 proc.Niespodziewanie trzecie miejsce na podium zajęli Witold Deorocki i Jerzy Litwinko (Elbląg) - 56,48 proc. W kategorii Pań zwyciężyły Rena Bieda i Izabela Listewnk (Elbląg) - 45, 05 proc., wyprzedzając Janinę Maksymowicz i Iwonę Wierzbicką (Elbląg) - 40,85 proc. oraz Iwonę Smilgin i Reginę Wołek (Elbląg) - 37,72 proc. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza na Otwarte Jesienne Drużynowe Mistrzostwa Elbląga, które odbędą się w środę, 12 grudnia w Hotelu "Pod Lwem" w Elblągu, ul Kowalska 10. Zgłoszenie drużyn do godz. 16:50 u dyrektora koordynatora mistrzostw Reginy Wołek. Start o godz 17. Emocje gwarantowane przy zielonych brydżowych stolikach. Zapraszamy.
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama