• znowu sie sfrajerzyli i dostali malpiego rozumu prowadzac 1:0.Tam chyba jest psycholog potrzebny albo nowy trener, bo ten widocznie stosuje zle bodzce.
  • sieroty nad sierotami wraz z trenerem!!!
  • Walczyć trenować Olimpia musi panować
    6
    2
    Zielarz(2017-04-21)
  • Oglądałem mecz od około 60 minuty i Olimpia prowadziła już 1-0,byłem pewien że strata bramki jest kwestią czasu,a Olimpijczycy sprawiali wrażenie że nie chcą tego meczu wygrać!!! Moja opinia jest taka że Olimpii wystarczy bezpieczna lokata teraz i utrzymanie się w drugiej lidze,a o awansie czy barażach nie myślą bo widocznie gra w tej lidze im pasuje z jakiś tam względów!!!Dla mnie jest to brak ducha sportowej uczciwej walki,kpina z kibiców i zwykłe oszustwo!!!
  • Niepotrzebnie po zdobyciu gola Boros nakazał obronę wyniku. Zmiany wybitnie defensywne. Grając dalej swoje Olimpia wygrałaby wyżej. A tak w końcu wcisnęli. 87372 remis ze stratą pewnych punktów w samej końcówce. Ich to nie denerwuje? Nikt się nad tym nie zastanawia? Trenerze Adamie? Przecież to jest niepojęte. ROW był do zrobienia na cacy a jest strata 2 pkt.
    11
    3
    Bolesław(2017-04-21)
  • STS-ZKS, Sts Zks. .. , jakie byly noty za remis? Wszystko jasne!
    2
    7
    fortuna(2017-04-21)
  • #borosOut, mecz bardzo slaby, kolejna bramka stracona w końcówce meczu, boros zero taktyki, a asystent tylko podpiera ławkę a przy wygranej dziękuje kibicom za doping, jakby trzeba było mu wszystko zawdzięczać, do tego dochodzi gumiak co on robi z tymi pieniedzmi, gdzie pieniadze za las sa
    7
    11
    karakan(2017-04-21)
  • Jupitery "kretów" oślepiły - dlatego tak grali
  • Wstyd dla miasta przynosza tylko?! Lala zawalu dostanie z wydawanej kaski. .?
  • Hejterzy z Batorowa nawet po wyjazdowym remisie żądają głowy Adama. Nie dla psa (słonia) kiełbasa. Brawo OLIMPIA ELBLĄG kolejny punkt w lidze. Jeszcze kilka punkcików i mamy utrzymanie( dla mnie 42). Potem tylko lepiej. ZKS!