Piątek 15-02-2019, imieniny Faustyna, Jowity
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dobre wyniki w I edycji Grand Prix (wrotkarstwo)

Elbląg, Dobre wyniki w I edycji Grand Prix (wrotkarstwo)

Jeszcze nie przebrzmiały echa zawodów w short-tracku na elbląskim lodowisku, a już nowy sezon zainaugurowali wrotkarze. Dla wielu zawodniczek i zawodników short-tracka wrotki są sportem uzupełniającym, budującym kondycję i przynoszącym także sportowe satysfakcje. We wtorek 28 kwietnia nowy sezon wrotkarstwa szybkiego rozpoczęły zawody o Grand Prix Elbląga.

Na torze wrotkarskim UKS „Viking” przy Szkole Podstawowej nr 12 duże emocje przeżywało 71 zawodniczek i zawodników uczestniczących w pierwszej edycji Grand Prix Elbląga. W zawodach uczestniczyli reprezentanci olsztyńskiego klubu ArtPrint i elbląskich UKS Viking i KS Orzeł. O miejsca na podium rywalizowano w 19 biegach rozgrywanych w pięciu kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców. Najliczniej obsadzona była kategoria Junior „E” w której startowało 26 osób. Podajemy czołówkę poszczególnych wyścigów.
     Junior „E”
     Wyścig jedno okrążenie na dochodzenie: 1. Angelika Nadrowska (Orzeł) i Jakub Konieczki (Viking); 2. Iga Wojtasik (Viking) i Michał Czapliński (ArtPrint); 3. Anna Wiertel (Orzeł) i Maciej Boćko (Viking).
     Dystans 600 m: 1. Anna Wiertel (Orzeł) i Jakub Konieczki (Viking); 2. Angelika Nadrowska (Orzeł) i Krystian Fotek (Viking); 3. Iga Wojtasik (Viking) i Michał Czapliński (ArtPrint).
     Junior „D”
     Dwa okrążenia na dochodzenie i dystans 1000 m: 1. Weronika Surowiec (Orzeł) i Filip Graczykowski (ArtPrint); 2. Marika Surowiec (Orzeł) i Patryk Lorek (Viking); 3. Weronika Hanowska (ArtPrint) i Mateusz Lichacz (Viking).
     Junior „C”
     Dystans 300 m: 1. Dorota Kisielewska (Viking) i Marcin Bachanek (Viking); 2. Paulina Ignatowicz (Viking) i Bartosz Dulczewski (Viking); 3. Adrianna Borowska (ArtPrint) i Rafał Adamowski (Orzeł).
     Dystans 1000 m: 1. Dorota Kisielewska (Viking), 2. Paulina Ignatowicz (Viking), 3. Aniela Dymiszkiewicz (Viking).
     Dystans 1500 m: 1. Marcin Bachanek (Viking), 2. Rafał Adamowski (Orzeł), 3. Bartosz Dolczewski (Viking).
     Junior „B”
     Dystans 300 m: 1. Natalia Kłosińska (Orzeł) i Artur Kisielewski (Viking); 2. Mariola Rybak (Orzeł) i Mateusz Brydziński (Viking); 3. Aleksandra Kaczmarczyk (Orzeł) i Łukasz Mazurek (Viking).
     Dystans 3000 m: 1. Natalia Kłosińska (Orzeł), 2. Mariola Rybak (Orzeł), 3. Aleksandra Kaczmarczyk (Orzeł).
     Dystans 5000 m: 1. Artur Kisielewski (Viking), 2. Mateusz Brydziński (Viking), 3. Łukasz Mazurek (Viking).
     Junior „A”
     Dystans 300 m: 1. Anna Chudy (ArtPrint) i Daniel Mazurek (Viking); 2. Bogna Michel (ArtPrint) i Michał Bachanek (Viking); 3. Rafał Grygowicz (Viking).
     Dystans 5000 m: 1. Daniel Mazurek (Viking), 2. Michał Bachanek (Viking), 3. Rafał Grygowicz (Viking).
     Wyścig na torze wrotkarskim UKS „Viking”.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Polar z haftem
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Czapka z nadrukiem