UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląscy brydżyści po turnieju w Warszawie

 
Elbląg, Elbląscy brydżyści po turnieju w Warszawie
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl
Reklama

Reprezentacja Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego w składzie: Iwona Smilgin, Regina Wołek, Bogusław Gierulski, Jerzy Kwoczek i Henryk Łęcki powrócili z Jubileuszowego 15-tego Turnieju Przyjaciół Brydża, który odbył się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Przed turniejem zasady brydża w pamiętnym monologu Aleksandra Słonimskiego przypomniał uczestnikom znakomity aktor teatralny i filmowy Marian Opania.Gości zabawiał także wykwintnymi dowcipami. Swoje umiejętności pokazała m. in. znana i lubiana aktorka teatralna i filmowa, gwiazda serialu Na Wspólnej Renata Dancewicz. Zwycięzcami zawodów w kategorii open okazali się Rudolf Borusiewicz i Edward Suchard. Srebro zdobyli Igor Grzejdziak i Tomasz Latos, a brąz Piotr Dybicz i Jacek Marciniak. Zaś w konkurencji kobiet zwyciężyły Renata Dancewicz i Kasia Dufrat, a w konkurencji Psr mikstowych Zuzanna Moszczyńska i Sławomir Zawiślak. - Osobiście grałem z wielokrotną mistrzynią, zdobywczynią prestiżowego turnieju Vilnius Cup, Ewą Miszewską i nasz występ oceniam jako przyzwoity - mówi Henryk Łęcki, wiceprezes zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego.
       W turnieju wystąpiła znakomita plejada gwiazd brydżowych m.in mistrzowie Polski, Europy, Ameryki Północnej, olimpijscy i świata. W czasie ceremonii zamknięcia turnieju prezes PZBS-u Witold Stachnik wręczył zwycięzcom oskary brydżowe: puchary, statuetki i nagrody, a uczestnicy otrzymali pamiątkowe souveniry. Wyraził przekonanie, że impreza dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń i refleksji oraz że ma nadzieję, że w pamięci uczestników pozostanie pozytywny wizerunek Pałacu Prymasowskiego.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama