Wtorek 22-01-2019, imieniny Wincentego, Anastazji. Dzień Dziadka
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląscy judocy z medalami

 
Elbląg, Elbląscy judocy z medalami fot. nadesłana
Rek

W niedzielę, 17 kwietnia na hali sportowej Gimnazjum nr 9 przy ul. Browarnej 1 odbył się I Regionalny Turniej Judo Olimpiad Specjalnych. Wola walki, doping licznie zgromadzonej publiczności i pozytywne emocje pomogły naszym judokom w zdobyciu medali.

W turnieju wzięło udział 23 zawodników z klubu OS ''ONI w ATAKu'', który działa przy Integracyjnym Klubie Sportowym ''ATAK'' (trenerem sekcji jest Adrianna Romanowska) i z klubu OS ''Zefirek'', który działa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym nr 2  (trenerem sekcji jest Donata Kalińska). Turniej odbył się w przyjaznej i sportowej atmosferze zgodnie z Ceremoniałem Olimpiad Specjalnych, a uroczystego otwarcia i zamknięcia turnieju dokonała Róża Banasik - Zarańska, członek Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska i Komisji Sportowej OSP. Nad stroną techniczną turnieju czuwał sędzia główny Michał Dąbrowski, który w myśl złożonej przysięgi, wraz z sędziami Michałem i Łukaszem przestrzegali obowiązujących przepisów Judo Olimpiad Specjalnych.  Zawodnicy zostali podzieleni na 7 grup startowych według wagi, poziomu umiejętności, stopnia zaawansowania i grupy sprawnościowej zgodnej z zasadami Międzynarodowej Organizacji Judo -IJF.
     Wola walki, doping licznie zgromadzonej publiczności, pozytywne emocje, i słowa wsparcia przekazane zawodnikom przez Tomasza Woźnego, prezesa IKS ''ATAK'' pomogły naszym judokom w zdobyciu następujących medali:
     
     Grupa I 
     I - Ania Rybicka 
     II - Maria Mierzwińska
     III - Weronika Fercho
     Grupa II
     I - Michał Bryl
     II - Michał Weroński
     Grupa III
     I - Jakub Dmochowski
     II - Adam Wiśniewski
     III- Marcin Liszcz 
     IV - Mateusz Kokłowski
     Grupa IV
     I - Kamil Grdeń 
     II - Agnieszka Strąk
     III- Marek Chrust
     Grupa V 
     I - Mateusz Bielecki
     II - Mirosław Kostka
     III - Konrad Szumski 
     IV - Daniel Dawid
     V - Sebastian Szydlik
     Grupa VI
     I - Michał Paszkowski
     II - Dastin Kulik
     III- Michał Warno
     Grupa VII
     I - Mateusz Romanowski
     II -NORBERT Jaworski
     III -Robert Jaworski
Joanna Cesarska, Integracyjny Klub Sportowy "ATAK"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z tańcem
Fototapety z motoryzacją
Fototapety z Italią
Fototapety do siłowni/fitness club