Elbląscy karatecy z medalami

Elbląg, Elbląscy karatecy z medalami

W niedzielę, 8 października w Brzozówce koło Torunia odbył się Ogólnopolski Turniej w Karate WKF-„Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej 2017”. W zawodach wzięło udział 109 zawodników z 9 klubów z Polski.

W klasyfikacji generalnej elbląscy zawodnicy zajęli trzecie miejsce pod względem zdobytych medali. Nasze miasto reprezentowali zawodnicy i zawodniczki z Międzynarodowego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Walki: Iga Bewicz, Daria Muraszko, Franek Zamojcin, Michał Lorbiecki, Adam Koczerga, Daniel Brągiel, Nikola Brągiel, Antoni Wróbel, Karol Braziuk i Krzysztof Chmielewski.
       Przywieźliśmy 6 złotych, 1 srebrny i 6 brązowych medali.
       Hattrik zdobyła Iga Bewicz zdobywając w kata i kumite 3 złote medale. Złote medale zdobyli również: Daniel Brągiel, Michał Lorbiecki i Franciszek Zamojcin. Srebrny medal zdobyła Nikola Brągiel. Brązowe medale zdobyli: Antoni Wróbel, Krzysztof Chmielewski, Adam Koczerga, Michał Lorbiecki i Franciszek Zamojcin. Czwarte miejsce zajęła Daria Muraszko. Wielkie brawa dla wszystkich startujących i podziękowania dla rodziców za opiekę nad naszymi zawodnikami.