Poniedziałek 12-11-2018, imieniny Renaty, Witolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

idzie zima pamiętajmy.... idzie zima pamiętajmy....

Elbląscy tancerze na trzech turniejach

Elbląg, Elbląscy tancerze na trzech turniejach Tancerze EKT "Jantar" Paulina Misiak i Mariusz Pilipczuk

W miniony weekend tancerze Elbląskiego Klubu Tańca Jantar uczestniczyli w trzech turniejach: w Wikielcu koło Iławy, Lubawie i Świeciu nad Wisłą.

 – Są to turnieje punktowe. Dzięki nim tancerze podwyższają klasy taneczne, konkurują z innymi parami, sprawdzają swoje umiejętności – wyjaśnia Marek Kucharczyk z Centrum Tańca Promyk. II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Iława – Wikielec 2010 był szczęśliwy dla Adrianny Sosik i Macieja Wardy. Para ta otrzymała klasę taneczną D w stylu „kombinacja ośmiu tańców”.
     
     Oto szczegółowe wyniki:
     
     III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lubawy (sobota, 24 kwietnia)
     
     10–11 lat, klasa E, styl: kombinacja 6 T
     6. miejsce – Karol Pietruszka, Blanka Szczepura
     12–13 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T
     2. miejsce – Kordian Zagaja, Karolina Sobocińska
     6. miejsce – Dawid Piotrowski, Judyta Nowaczyk
     9. miejsce – Jakub Frąszczak, Agata Pietrowska
     10. miejsce – Mateusz Zadel, Aleksandra Gronkowska
     powyżej 15 lat, klasa C, styl: Latin
     6. miejsce – Marcin Lipa, Agnieszka Demidziuk
     powyżej 15 lat, klasa C, styl: Standard
     1. miejsce – Marcin Lipa, Agnieszka Demidziuk
     
     II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Iława – Wikielec 2010 (sobota, 24 kwietnia)
     
     10–11 lat, klasa E, styl: kombinacja 6 T
     7. miejsce – Karol Pietruszka, Blanka Szczepura
     12–13 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T
     1. miejsce – Maciej Warda, Adrianna Sosik
     3. miejsce – Kordian Zagaja, Karolina Sobocińska
     10. miejsce – Dawid Piotrowski, Judyta Nowaczyk
     11.–12. – miejsce Michał Wojniusz, Justyna Lipa
     12–13 lat, klasa C, styl: Latin
     3. miejsce – Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     12–13 lat, klasa C, styl: Standard
     2. miejsce – Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     14–15 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T
     5. miejsce – Damian Tkaczuk, Paulina Sosnowska
     powyżej 15 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T
     4. miejsce – Michał Gibas, Paulina Jankowska
     powyżej 15 lat, klasa C, styl: Latin
     5. miejsce – Marcin Lipa, Agnieszka Demidziuk
     7. miejsce – Daniel Perwejnis, Małgorzata Tkaczuk
     powyżej 15 lat, klasa C, styl: Standard
     3. miejsce – Marcin Lipa, Agnieszka Demidziuk
     powyżej 15 lat, klasa B, styl: Standard
     5. miejsce – Adam Popowski, Paulina Karpińska
     11. miejsce – Daniel Perwejnis, Małgorzata Tkaczuk
     
     Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Top Dance" – Świecie 2010 (niedziela 25 kwietnia)
     
     14–15 lat, klasa C, styl: Standard
     9. miejsce – Jarosław Maczyszyn, Dorota Lis
     14–15 lat, klasa C, styl: Latin
     8. miejsce – Jarosław Maczyszyn, Dorota Lis
     12–13 klasa C, styl: Standard
     1. miejsce – Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     12–13 lat, klasa C, styl: Latin
     4. miejsce – Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     powyżej 15 lat, klasa C, styl: Standard
     4. miejsce – Mateusz Szmurło, Patrycja Sadło
     powyżej 15 lat, klasa B, styl: Latin
     5. miejsce – Mateusz Szmurło, Patrycja Sadło
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME