Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląscy tancerze na trzech turniejach

Elbląg, Elbląscy tancerze na trzech turniejach Tancerze EKT "Jantar" Paulina Misiak i Mariusz Pilipczuk

W miniony weekend tancerze Elbląskiego Klubu Tańca Jantar uczestniczyli w trzech turniejach: w Wikielcu koło Iławy, Lubawie i Świeciu nad Wisłą.

 – Są to turnieje punktowe. Dzięki nim tancerze podwyższają klasy taneczne, konkurują z innymi parami, sprawdzają swoje umiejętności – wyjaśnia Marek Kucharczyk z Centrum Tańca Promyk. II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Iława – Wikielec 2010 był szczęśliwy dla Adrianny Sosik i Macieja Wardy. Para ta otrzymała klasę taneczną D w stylu „kombinacja ośmiu tańców”.
     
     Oto szczegółowe wyniki:
     
     III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lubawy (sobota, 24 kwietnia)
     
     10–11 lat, klasa E, styl: kombinacja 6 T
     6. miejsce – Karol Pietruszka, Blanka Szczepura
     12–13 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T
     2. miejsce – Kordian Zagaja, Karolina Sobocińska
     6. miejsce – Dawid Piotrowski, Judyta Nowaczyk
     9. miejsce – Jakub Frąszczak, Agata Pietrowska
     10. miejsce – Mateusz Zadel, Aleksandra Gronkowska
     powyżej 15 lat, klasa C, styl: Latin
     6. miejsce – Marcin Lipa, Agnieszka Demidziuk
     powyżej 15 lat, klasa C, styl: Standard
     1. miejsce – Marcin Lipa, Agnieszka Demidziuk
     
     II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Iława – Wikielec 2010 (sobota, 24 kwietnia)
     
     10–11 lat, klasa E, styl: kombinacja 6 T
     7. miejsce – Karol Pietruszka, Blanka Szczepura
     12–13 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T
     1. miejsce – Maciej Warda, Adrianna Sosik
     3. miejsce – Kordian Zagaja, Karolina Sobocińska
     10. miejsce – Dawid Piotrowski, Judyta Nowaczyk
     11.–12. – miejsce Michał Wojniusz, Justyna Lipa
     12–13 lat, klasa C, styl: Latin
     3. miejsce – Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     12–13 lat, klasa C, styl: Standard
     2. miejsce – Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     14–15 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T
     5. miejsce – Damian Tkaczuk, Paulina Sosnowska
     powyżej 15 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T
     4. miejsce – Michał Gibas, Paulina Jankowska
     powyżej 15 lat, klasa C, styl: Latin
     5. miejsce – Marcin Lipa, Agnieszka Demidziuk
     7. miejsce – Daniel Perwejnis, Małgorzata Tkaczuk
     powyżej 15 lat, klasa C, styl: Standard
     3. miejsce – Marcin Lipa, Agnieszka Demidziuk
     powyżej 15 lat, klasa B, styl: Standard
     5. miejsce – Adam Popowski, Paulina Karpińska
     11. miejsce – Daniel Perwejnis, Małgorzata Tkaczuk
     
     Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Top Dance" – Świecie 2010 (niedziela 25 kwietnia)
     
     14–15 lat, klasa C, styl: Standard
     9. miejsce – Jarosław Maczyszyn, Dorota Lis
     14–15 lat, klasa C, styl: Latin
     8. miejsce – Jarosław Maczyszyn, Dorota Lis
     12–13 klasa C, styl: Standard
     1. miejsce – Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     12–13 lat, klasa C, styl: Latin
     4. miejsce – Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     powyżej 15 lat, klasa C, styl: Standard
     4. miejsce – Mateusz Szmurło, Patrycja Sadło
     powyżej 15 lat, klasa B, styl: Latin
     5. miejsce – Mateusz Szmurło, Patrycja Sadło
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM
Ubezpieczenia OC i AC
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Serwis i oryginalne części Volkswagen