Wtorek 20-11-2018, imieniny Anatola, Sędzimira
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

w poszukiwaniu sera :) w poszukiwaniu sera :)

Elblążanie z 22 medalami (short track)

 
Elbląg, Elblążanie z 22 medalami (short track) fot. nadesłana
Rek

Od 12 do 13 marca w Świdnicy rozgrywana była  XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Short - Tracku Dolny Śląsk 2016. Barwy Elbląga i województwa warmińsko-mazurskiego reprezentowało 9 zawodników i zawodniczek z KS Orzeł Elblag.

Podopieczni Ireneusza Borowieckiego wywalczyli 22 medale: 10 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych oraz 10 tytułów mistrza Polski.
     Złote medale i tytuł Mistrza Polski wywalczyli:
     Dorota Kisielewska na dystansie 1500m, 500m, 777m, super finale na dystansie 1500 m i klasyfikacji wieloboju;
     Weronika Surowiec na dystansie 777m;
     Kamila Stormowska na dystansie 500m, super finale na dystansie 1500 m i klasyfikacji wieloboju;
     Sztafeta kobiet na dystansie 2000m w składzie Dorota Kisielewska, Kamila Stormowska i Weronika Surowiec;
     
     Medale srebrne:
     Marika Surowiec na dystansie 1000m, 500m, super finale na dystansie 1500 m i klasyfikacji wieloboju;
     Kamila Stormowska na dystansie 1000m;
     Sztafeta kobiet na dystansie 2000m w składzie Marika Surowiec, Karolina Borowiecka i Kamila Stankiewicz;
     
     Medale brązowe:
     Weronika Surowiec na dystansie 1000m, super finale na dystansie 1500 m i klasyfikacji wieloboju;
     Kamila Stormowska na dystansie 777m;
     Michael Popov w super finale na dystansie 1500 m;
     
     W punktacji klubowej :
     1 miejsce Juvenia Białystok (280,33)
     2 miejsce KS Orzeł Elbląg (184,66)
     3 miejsce UKS MOSiR Sanok (55,66)
     
     W punktacji województw :
     1 miejsce podlaskie (280,33)
     2 miejsce warmińsko- mazurskie (235,66)
     3 miejsce podkarpackie (55,66)
     
     Gratulacje!
KS Orzeł
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z Nowym Jorkiem
Obraz na dibond 300x60 cm - Owoce
Obrazy na alupanelu
Fototapety czarno białe Black&White