UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Europejski Dzień Bez Samochodu

 
Elbląg, Europejski Dzień Bez Samochodu

Trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). Kampania od 17 lat promuje ekologiczne formy transportu takie jak: komunikacja miejska, rower, ruch pieszy oraz transport multimodalny. Tematem tegorocznej edycji ETZT będzie multimodalność, a hasłem przewodnim „Przesiadaj się i jedź”. W sobotę, 22 września z tej okazji odbędzie się Miejski Rajd Rowerowy i piknik rodzinny.

ETZT promuje ekologiczne formy mobilności, takie jak środki transportu zbiorowego, rower, ruch pieszy oraz transport multimodalny. Ma na celu pokazanie różnorodnych korzyści wynikających ze zrównoważonego transportu, takich jak: oszczędność pieniędzy i czasu, poprawa zdrowia i bezpieczeństwa na drogach, pozytywny wpływ na środowisko i poprawę jakości powietrza, przyjazna przestrzeń miejska, rozwój przedsiębiorczości lokalnej oraz zwiększenie atrakcyjności miast dla inwestorów.
       Kulminacyjnym punktem ETZT jest Europejski Dzień Bez Samochodu (22 września), kiedy to kierowcy za okazaniem ważnego dowodu rejestracyjnego mogą podróżować bezpłatnie komunikacją miejską.
       Informujemy, że w związku z Elbląskim Dniem Bez Samochodu 22 września w godz. 11 – 14 odbędzie się przejazd i festyn rowerowy.
       Przejazd długości 9 km zostanie przeprowadzony niżej wymienionymi ulicami Elbląga, zaczynając się na placu Jagiellończyka, a kończąc na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Agrykola, gdzie odbędzie się rowerowy festyn.
       Plac Jagiellończyka - Karowa, Teatralna, 12 Lutego, Armii Krajowej, Pocztowa, Rycerska, Tysiąclecia, Hetmańska, Nitschmana, Grobla Św. Jerzego, Bema, Kościuszki, Chrobrego, Sybiraków, Marymoncka, Kościuszki, Agrykola – Szkoła Podstawowa nr 3.
      
       W programie:

       Miejski Rajd Rowerowy
       Start o godz. 11 z placu Jagiellończyka, meta około godz. 12 na terenie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu
      
       Piknik Rodzinny

       na terenie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu
       rozpoczęcie o godz. 11, zakończenie o godz. 14, a w nim:
       - konkursy z nagrodami
       - symulator zderzeń
       - spacer w alkogoglach
       - malowanie twarzy
       - malowanie na sterczu
       - kawiarenka i grill
       - prezentacja szybowca
       - tor przeszkód
       - rowery stacjonarne
       - służby mundurowe
       Tego dnia będzie można także przejechać się zabytkowym tramwajem.
      
      
MOSiR, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama