Czwartek 18-10-2018, imieniny Łukasza, Juliana

Filip podwójnym zwycięzcą (tenis)

Elbląg, Filip podwójnym zwycięzcą (tenis) Filip Tatera (fot. nadesłana)

Na kortach w Kazimierzowie odbył się kolejny już turniej z cyklu JetSystem Active Team Junior Cup. Tym razem rywalizowali zawodnicy w kategorii do lat 14. Podwójne zwycięstwo odniósł Filip Tatera.

W finale gry singlowej Filip wygrał 6:2 6:1 z Kacprem Nawojem, z którym również w parze deblowej zdobył pierwsze miejsce. W finale gry podwójnej zagrali w braćmi Tymoteuszem i Maciejem Romanowskimi. Mecz stał na wysokim poziomie, choć wynik o tym nie świadczy. Ostatecznie bracia Romanowscy przegrali 0:6, 0:6, zdobywając drugie miejsce.
     Dla najlepszych zawodników główny sponsor turnieju przygotował nagrody rzeczowe i medale, które zostały zaprojektowane i przygotowane specjalnie na ten turniej w technologii cięcia wodą.
     Przez dwa najbliższe tygodnie na kortach B&M Tennis Club nie będzie turniejów dla dzieci. W sobotę, 23 lipca, odbędzie się za to kolejny mini turniej mężczyzn. Serdecznie zapraszamy.