Finał Grand Prix 2006 (boks)

W olsztyńskiej Uranii ostatecznie rozstrzygnięto tegoroczną rywalizację o drużynowe mistrzostwo Polski w boksie. Tytuł po cyklu sześciu turniejów zdobyła ekipa PKB Poznań, przed Hetmanem Białystok i Gwardią Wrocław. Udział w sukcesie klubów z Poznania i Białegostoku mają bokserzy z elbląskich klubów „Tygrys” i „Kontra”.

Trzydniowy turniej w Olsztynie zgromadził 56 bokserów, a w całym cyklu GP startowało 230 zawodników z 14 okręgowych związków bokserskich. W klasyfikacji 56 klubów elbląski KSW „Tygrys” zajął 21 miejsce, a UKS „Kontra” 23.
     Na mistrzowski dorobek PKB Poznań zapracowali elblążanie. Najlepszym bokserem GP w wadze pow. 91 kg został Marcin Pryczek, czwarty w wadze 81 kg był Damian Kośmider, również czwarty w wadze 75 kg jego brat Mariusz Kośmider - wszyscy z KSW „Tygrys”. Pięściarze zostali wypożyczeni do poznańskiego klubu.
     Na wicemistrzowski tytuł Hetmana Białystok złożyły się wyniki wypożyczonych do tego klubu pięściarzy UKS „Kontra”: drugiego w klasyfikacji generalnej w wadze 54 kg Haika Gregoriana, szóstego w wadze 69 kg Andrzeja Kulika i piętnastego w wadze 60 kg Kamila Stemplewskiego.
     Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Bokserski w klasyfikacji okręgów zajął ósme miejsce.