512 918 555

Wybory 2018

Wiadukt oświetlony Wiadukt oświetlony

Grand Prix Elbląga 2013 w szachach szybkich

Rozegrane zostały dwa ostatnie turnieje w ramach cyklu GRAND PRIX Elbląga 2013 w szachach szybkich. W turnieju nr 9 zwyciężył Wojciech Dąbrowski przed 13-letnim Igorem Janikiem oraz Radosławem Gniado, zaś turniej nr 10 wygrał również Dąbrowski wyprzedzając R.Gniado i B. Siwonia.

W całorocznej klasyfikacji zwyciężył zdecydowanie – podobnie jak w dwóch poprzednich sezonach – W.Dąbrowski, wygrywając 9 z 10 turniejów a raz zajmując drugie miejsce. Zawodnicy KSz Start uplasowali się na 8 czołowych lokatach. Czołówka tabeli jest następująca:
     7. Wojciech Bober (14 lat) - 29,5 pkt.
     Puchary ufundowane przez Urząd Miejski w Elblągu zdobyli: Wojciech Dąbrowski (mistrz w kategorii open), Bogdan Siwoń (mistrz weteranów) i Lidka Czarnecka (mistrzyni wśród juniorów). Ogółem sklasyfikowano 37 zawodników, w tym 10 juniorów.