UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Huragan zmienny jest

 
Elbląg, Huragan zmienny jest
Fot. W.Sadowski
Reklama

Poniżej przedstawiamy komunikat przysłany dzisiaj do naszej redakcji przez Olimpię Elbląg, dotyczący przełożenia meczu ligowego z Huraganem Morąg. 

W komunikacie  przysłanym do naszej redakcji czytamy:
      
       Dotrzymywanie umów, zwłaszcza w sporcie jest rzeczą szalenie istotną. Ten kto tego nie robi naraża się na śmieszność. A właśnie do takiej sytuacji doszło wczoraj na linii Olimpia Elbląg – Huragan Morąg.
      
       Żółto-biało-niebiescy w związku z obchodami 70-lecia istnienia klubu i chęcią rozegrania meczu pokazowego z ekstraklasowym rywalem, zgłosili się 25 czerwca do MKS Huragan Morąg z propozycją przełożenia meczu ligowego z kolejki zaplanowanej na 5/6 września. Olimpia zaproponowała termin 2 lub 9 września. Huragan Morąg przystał na tę propozycję i wyraził zgodę. Na potwierdzenie Sekretarz klubu z Morąga przesłał oficjalnego maila z potwierdzeniem.
      
       Oznaczało to, że Olimpia Elbląg posiada wolny termin 5/6 września i mecz z Jagiellonią Białystok może się odbyć. Zarząd Olimpii zakontraktował spotkanie z drużyną Michała Probierza, na sobotę 5 września.
      
       Ku wielkiemu zaskoczeniu wczoraj 27 lipca do Olimpii Elbląg dotarł mail z informacją, że Huragan Morąg wycofał się z wcześniejszych ustaleń i żąda rozegrania meczu 5 września. Prośby i rozmowy z Huraganem nic nie dały. Zarząd ZKS Olimpia zmuszony był zareagować. W poniedziałek 27 lipca w Olsztynie doszło do zebrania Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej gdzie postawiona została sprawa meczu Olimpia Elbląg – Huragan Morąg. Mediacje Prezesa WMZPN Tomasza Miętkiewicza przyniosły skutek. Zadecydowano, że jeśli klubu nie dojdą do porozumienia to mecz odbędzie się po zakończeniu rundy jesiennej sezonu 2015/2016 w sobotę 28 listopada o godzinie 12:00.
      
       Zarząd ZKS Olimpia, po konsultacjach z trenerem pierwszej drużyny Adamem Borosem, rozważa jeszcze jedno rozwiązanie.
       - Porozmawiamy jeszcze z Jagiellonią. Zaproponujemy rozegranie meczu pokazowego 6 września, a wtedy z Huraganem zagramy 5 tak jak zespół z Morąga sobie życzy. - powiedział Prezes Zarządu Olimpii Elbląg Paweł Guminiak. - Kontakt z klubem z Białegostoku mamy bardzo dobry więc sądzę, że jeśli ewentualna zmiana nie będzie kolidowała z planami trenera Jagiellonii Michała Probierza, powinno się udać - dodał Prezes Olimpii.
      
       O końcowych ustaleniach i decyzjach poinformujemy w kolejnych komunikatach.
      
       Jednocześnie chcielibyśmy podziękować klubowi MKS Huragan Morąg za wielką życzliwość, postępowanie zgodnie z zasadami fair play i umiejętności dotrzymywania słowa i umów. 
ZKS Olimpia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama