UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

I Mityng w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych za nami

 
Elbląg, I Mityng w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych za nami
fot. nadesłana

W czwartek, 9 lutego na lodowisku ‘’Helena’’ w Elblągu odbył się I Warmińsko – Mazurski Mityng w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych. Organizatorami mityngu był Odział Regionalny Olimpiad Specjalnych Polska Warmińsko-Mazurskie - Klub Olimpiad Specjalnych ‘’Oni w Ataku’’. Współorganizatorem spotkania był Integracyjny Klub Sportowy ‘’Atak’’.

W mityngu wzięło udział łącznie 13 zawodników z Klubu OS ‘’Oni w Ataku’’ działającym przy IKS ’’Atak’’ i Klub OS ‘’Zefirek’’, który działa przy SOSW nr 2 w Elblągu. Zawody odbyły się zgodnie z ceremoniałem Olimpiad Specjalnych, a słowa przysięgi ‘’Pragnę zwyciężyć, lecz jeśli nie będę mógł zwyciężyć, niech będę dzielny w swym wysiłku’’ w imieniu wszystkich zawodników wypowiedział Michał Weroński, który już za kilka tygodni będzie reprezentował Olimpiady Specjalne Polska na Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Austrii, gdzie wystartuje na dystansie 500m i 777m. Uroczystego otwarcia mityngu dokonał Tomasz Woźny, prezes IKS ’’Atak". Zawodnicy zostali podzieleni na 5 grup startowych zgodnie ze stopniem niepełnosprawności i umiejętnościami. Biegi odbywały się na dystansie 25m, 50m, 111m 222m 333m 500m, 777m, a każdy uczestnik mógł startować na dwóch dystansach. Po zakończonych startach wręczono 11 złotych, 10 srebrnych i 5 brązowych medali, a także drobne upominki. Dziękujemy trenerom: Anecie Rękas- Woźnej – z Klubu OS ‘’Oni w Ataku’’ i Donacie Kalińskiej i Panu Józefowi Durka z Klubu OS Zefirek za przygotowanie zawodników. Dziękujemy wolontariuszom za pomoc podczas mityngu, a gościom za przybycie i doping. Szczególne podziękowania składamy na ręce Marka Wnuka, dyrektora MOSiR-u za możliwość przeprowadzenia zawodów na lodowisku ’’Helena’’.
      
IKS Atak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama