UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

I ty możesz zostać mistrzem łyżwiarstwa szybkiego

 
Elbląg, I ty możesz zostać mistrzem łyżwiarstwa szybkiego
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz KS Orzeł zapraszają wszystkie dzieci do udziału w trzeciej edycji zawodów w łyżwiarstwie szybkim z cyklu „Szukamy Mistrzów”. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (9 lutego) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

Organizowane zawody w łyżwiarstwie szybkim z cyklu „Szukamy Mistrzów” mają zachęcić elbląską młodzież i dzieci do zainteresowania się tą wspaniałą dyscypliną sportu. Zawody zostały podzielone osobno na rywalizację zawodników już trenujących jak i amatorów, którzy po raz pierwszy wezmą udział w takiej imprezie. A to oznacza, że w imprezie mogą wziąć udział wszyscy chętni.
       - Liczymy na udział wszystkich dzieci, które chcą sprawdzić się w rywalizacji sportowej na prawdziwym torze łyżwiarskim – mówi Jan Bazukiewicz, prezes KS Orzeł. - Być może dzięki takim zawodom uda nam się wyłuskać młodych adeptów, którzy zechcą rozpocząć treningi w naszym klubie. Organizowane cyklicznie zawody mają na celu rozpowszechnienie łyżwiarstwa szybkiego i zainteresowanie tą dyscypliną sportu najmłodszych elblążan.
       Trzecie zawody z cyklu „Szukamy Mistrzów” rozegrane zostaną w sobotę (9 stycznia) o godz. 10:00 na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola. Zgłoszenia przyjmowane będą od godziny 9:00 w biurze zawodów mieszczącym się na torze łyżwiarskim. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest dostarczenie do organizatorów podpisanego przez rodziców lub prawnych opiekunów oświadczenia dotyczącego zgody na udział w zawodach oraz warunkach zdrowotnych dziecka. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfitych opadów deszczu w dniu zawodów) i z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom, zawody mogą zostać odwołane. Jednocześnie informujemy, że w związku z rozgrywanymi zawodami, ślizgawki dla mieszkańców Elbląga, będą odbywały się dopiero od godz. 15.
       Organizatorami zawodów łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów” są: Urząd Miejski w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł. Więcej informacji o zawodach oraz regulamin dostępny jest na stronie KS Orzeł.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama