Poniedziałek 18-02-2019, imieniny Bernardety, Konstancji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

I Ty możesz zostać sędzią piłki ręcznej

 
Elbląg, I Ty możesz zostać sędzią piłki ręcznej
fot. Anna Dembińska, arch. portel
Rek

Komisja Sędziowska Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej z siedzibą w Elblągu ogłasza nabór chętnych do szkolenia i zdobycia licencji sędziego piłki ręcznej oraz uzyskania uprawnień do pełnienia funkcji sekretarza i mierzącego czas na meczach w tej dyscyplinie sportu.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w miesiącach marzec – maj 2018 roku. Wszyscy chętni pragnący zdobyć w/w uprawnienia proszeni są o przesłanie swojego zgłoszenia w formie elektronicznej na adres: ks.w-mzpr@wp.pl w terminie do 28.02.2018 r.
     Zgłoszenie powinno zawierać: nazwisko i imię, wiek, miejscowość zamieszkania, dokładny adres mailowy.
     Każdy chętny może sam zdecydować o wyborze formy szkolenia poczynając od eksternistycznej nauki przepisów gry w piłkę ręczną aż do udziału w stacjonarnym kursie szkoleniowym.
     Licencję sędziego będzie można uzyskać po pozytywnym zaliczeniu egzaminu końcowego ze znajomości przepisów gry, biegu sprawnościowego na dystansie 2400m oraz praktycznego sędziowania.
     Wymagania wobec kandydatek i kandydatów na sędziów piłki ręcznej: wiek 16 – 30 lat, dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do pełnienia funkcji sędziego piłki ręcznej.
KS W-M WZPR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia inna niż inne