UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

IKS Atak członkiem Forum Klubów Integracji Społecznej

Elbląg, IKS Atak członkiem Forum Klubów Integracji Społecznej
fot. nadesłana

IKS Atak został oficjalnie członkiem Forum Klubów Integracji Społecznej Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach Regionalnej Platformy Współpracy na Rzecz Ekonomii Społecznej.

Celem Klubu prowadzonego przez Integracyjny Klub Sportowy ATAK, jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu niepełnosprawnych osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo oraz prowadzenie długofalowych i wszechstronnych działań mających na celu przygotowanie tych osób do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i zawodowym.
     Do zadań Kubu należy w szczególności: reintegracja społeczna i zawodowa, prowadzenie poradnictwa psychologicznego, prawnego i zawodowego, organizowanie zadań o chrakterze terapeutycznym i edukacyjnym, prowadzenie działalności samopomocowej w zakresie zwiększenia aktywności społecznej i korzystania z dostępnej infrastruktury,
     integracja działań lokalnej społeczności, opracowanie i realizacja programów pomocowych, współdziałanie z innymi podmiotami w akresie relizacji działań wynikajacych z procesu reintegracji społeczej i zawodowej uczestników Klubu.
     Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie Integracji Społecznej zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godz. 8-15 bezpośrednio w siedzibie IKS Atak lub telefonicznie pod nr telefonu 55 642 42 55.
IKS Atak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Plecaki i tornistry
Szkolna Wyprawka