Czwartek 21-02-2019, imieniny Piotra, Eleonory
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Integracja na tatami (judo)

W Zespole Szkół Mechanicznych kluby sportowe „Olimpia” i „Sakura” zorganizowały I Integracyjny Turniej Judo. Wsparcia organizatorom udzieliło grono sponsorów i elbląski oddział Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Była to bardzo udana sportowa impreza.

Licznie przybyli kibice gorąco dopingowali niepełnosprawnych judoków sekcji „Sakura” trenowanych przez Wojciecha Janika. Złote i srebrne medale w poszczególnych kategoriach wagowych wywalczyli: do 30 kg - Majka Mierzwińska i Mateusz Romanowski; do 40 kg - Michał Warno i Ania Rybicka; do 60 kg - Marcin Liszcz i Adam Wiśniewski.
     Wewnętrzne walki w judo stoczyli między sobą podopieczni trenerów Leszka Wilka i Michała Dąbrowskiego z klubu „Olimpia”. Podajemy medalistów we wszystkich kategoriach wagowych: 23 kg - 1. Wiktoria Szepeta; 2. Filip Lotkowski; 3. Denis Rzempołuch i Hubert Głuchowski. 25 kg - 1. Rafał Cebula; 2. Jakub Wilk; 3. Robert Naumowicz i Maciej Zdun. 27 kg - 1. Piotr Pietruszka; 2. Filip Zbrzeźny; 3. Wiktor Mikulski i Mikołaj Sokołowski. 30 kg - 1. Krzysztof Michalak; 2. Karol Kozak; 3. Jacek Czerwiński i Mikołaj Warno. 35 kg - 1. Kacper Wilk; 2. Filip Franc; 3. Martyna Warno i Tomasz Czerwiński. 40 kg - 1. Bartek Cebula; 2. Damian Wolski. 45 kg - 1. Zuzanna Franc. 45 kg - 1. Grzegorz Gdula; 2. Kacper Dudkiewicz; 3. Jakub Kozak i Damian Łozowicz.
     - Integracja z koleżankami i kolegami z klubu „Sakura” sprawiła, że nasze dzieciaki inaczej będą patrzyły i traktowały swoich niepełnosprawnych rówieśników - stwierdza Michał Dąbrowski, trener judoków Olimpii. - Takie zawody będziemy chcieli zorganizować w przyszłości. Wewnętrzna rywalizacja naszych zawodniczek i zawodników była ostatnim sprawdzianem przed egzaminami na wyższe stopnie. Stanie do nich 50 zawodniczek i zawodników. Marzeniem każdego z nich jest zdobycie piątego kyu. Ten stopień upoważnia do przepasania kimona żółtym pasem w walkach na turniejach - dodaje trener.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata