UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Integracja przez sport (tenis stołowy)

 
Elbląg, Integracja przez sport (tenis stołowy)

Dziś (22 maja) w ramach Obchodów Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Nadajemy TON” w hali sportowej MOSiR przy ul. Karowej odbył się VII Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego. Zobacz fotoreportaż.

Organizatorami byli Środowiskowy Dom Samopomocy Filia nr 3 przy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Pułaskiego w Elblągu, Elbląskie Stowarzyszenie „Pro-Familia”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej. Cele imprezy to: zapobieganie izolacji oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych, pogłębienie integracji społecznej i upowszechnianie sportu i rekreacji w środowisku osób niepełnosprawnych poprzez tenis stołowy.
     W zawodach udział wzięły drużyny z ŚDS Górowo Iławeckie, ŚDS „Lazarus” Elbląg, ŚDS Przezmark, ŚDS Kwietniewo, ŚDS„Bajka” Pieniężno, ZAZ Kamionek Wielki, ŚDS Filia nr 3 Elbląg przy ul. Winnej. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i medal za uczestnictwo, ponadto trzy pierwsze miejsca uhonorowane zostały pucharami:
     1. miejsce – Bogusław Plona z ŚDS Górowo Iławeckie
     2. miejsce – Kazimierz Fabiszewski z ŚDS „Bajka” Pieniężno
     3. miejsce – Kamil Szczepaniak z ŚDS Górowo Iławeckie.
     Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ich opiekunom za udział w turnieju oraz za grę fair-play! Do zobaczenia za rok!
„Pro-Familia”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama