Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

IV Elbląski Bieg Niepodległości: Gotowi do startu

 
Elbląg, IV Elbląski Bieg Niepodległości: Gotowi do startu fot. nadesłana
Rek

W piątek o godz. 14 zostanie otwarte biuro zawodów IV Elbląskiego Biegu Niepodległości. Biegacze już odliczają godziny do startu. - Prosimy mieszkańców Elbląga, by w miarę możliwości odbierali pakiety startowe już w piątek. Unikną dzięki temu kolejek w sobotę – apelują organizatorzy.

To będzie wyjątkowa edycja Elbląskiego Biegu Niepodległości. Na starcie stanie 999 osób, w tym 200 dzieci rywalizujących w Małym Biegu Niepodległości Enduro Kid. To nowy rekord frekwencyjny imprezy.
     - Bardzo się cieszymy, że aż tyle osób postanowiło w ten sposób uczcić Święto Niepodległości w Elblągu. By odbiór pakietów przebiegał sprawnie, biuro zawodów, które będzie się mieściło w hali MOSiR przy ul. Karowej, będzie otwarte już w piątek w godzinach 14-18. Prosimy mieszkańców Elbląga, by w miarę możliwości odebrali pakiety już w piątek. Unikną dzięki temu kolejek w sobotę – apelują organizatorzy, którymi są Urząd Miejski w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni.
     Odbiór pakietów jest możliwy na podstawie wypełnionej i podpisanej karty zawodnika, którą można wydrukować ze strony zapisów na zawody (www.elektronicznezapisy.pl). Karta zawiera też upoważnienie do odbioru pakietu przez inną osobę. - W takim przypadku należy okazać w biurze zawodów ksero dowodu osobistego danego zawodnika, to warunek wydania pakietu osobie postronnej. Osoby, które sprzedały lub odkupiły pakiet, powinny zgłosić ten fakt w biurze zawodów najpóźniej w sobotę do godz. 12, byśmy mogli dokonać zamiany na liście startowej – dodają organizatorzy. I przypominają: lista na IV Elbląski Bieg Niepodległości jest już zamknięta. W dniu zawodów nie będą przyjmowane zapisy nowych zawodników.
     IV Elbląski Bieg Niepodległości ma być prawdziwym sportowym świętem. - Co roku zawodnicy zakładają biało-czerwone barwy, dodają różne patriotyczne gadżety. Mamy nadzieję, że tak będzie też w tym roku, gorąco do tego zachęcamy. W sobotę od godz. 12.15 w okolicy startu sześć wolontariuszek będzie malowało twarze biegaczy w biało-czerwone barwy – dodają organizatorzy.
     
     Co warto jeszcze wiedzieć o IV Elbląskim Biegu Niepodległości, zobacz tutaj.
     
     Program Biegu Niepodległości

     piątek, 10.11.2017
     godz. 14 -18 - wydawanie pakietów startowych – biuro zawodów MOSiR, ul. Karowa 1
     
     sobota, 11.11.2017
     godz. 9-13 - wydawanie pakietów startowych – biuro zawodów MOSIR, ul. Karowa
     około 10.55 - otwarcie zawodów
     godz. 11-12.30 - starty do Małego Biegu Niepodległości – Enduro Kid (dzieci w wieku od 0 do 13 lat).
     godz. 12.30 - nagradzanie uczestników Małego Biegu Niepodległości
     godz. 13:30 - start do Biegu Głównego, Biegu towarzyszącego na 3.333 m oraz Sztafet
     godz.14.15-15.15 - wydawanie posiłków dla zawodników
     godz. 15 - dekoracja i nagradzanie zwycięzców biegu głównego, biegu towarzyszącego oraz sztafet
     godz. 15:15 - losowanie nagród wśród uczestników biegu głównego, biegu na 3.333 m oraz sztafet.
     godz.15:45 - zakończenie zawodów.
     
     Organizatorzy: Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni
     Patronat honorowy: Witold Wróblewski, prezydent Elbląga

     Sponsorzy i fundatorzy nagród: Urząd Miejski w Elblągu, Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych właściciel marki Bella, Food and Fit Catering Dietetyczny, Depil Concept, Grupa Wodna, Hotel Młyn, sieć sklepów Korona, elbląska Wolność.
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z tańcem
Fototapety z motoryzacją
Fototapety z mostami
Fototapeta fizelinowa 320x148 cm - Samolot