UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

IV Modrzewina Winter Run 2017

 
Elbląg, IV Modrzewina Winter Run 2017
fot. nadesłana

Stowarzyszenie Krzewienia Sportu ”ELaktywni” zaprasza aktywnych biegaczy w niedzielę, 26 lutego o godz.11 na koleżeński biegowy sprawdzian na dystansie 3 kilometrów pod nazwą IV Modrzewina Winter Run 2017. Trasa biegu to pętla wyznaczona po chodnikach obok Elbląskiego Parku Technologicznego - 2 x 1,5 km obok ulic: alei Jana Pawła II, ul. Michała Rosnowskiego oraz ul. Antoniego Czuchnowskiego.

W biegu będzie mógł wystartować każdy, kto zechce skontrolować swoją formę przed sezonem i podpisze oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w testach wytrzymałościowych. Osoby niepełnoletnie będą mogły wystartować wyłącznie za pisemną zgodą rodziców. Dla najmłodszych dzieci do 10 lat i ich rodziców przewidujemy krótki symboliczny bieg na ok.100m. Dopuszczamy możliwość startu na 1500 m (na jedną pętlę) dla dzieci od 11 lat i wszystkich starszych.
     W związku z koleżeńskim charakterem sprawdzianu każdy zawodnik, który zmierzy sobie czas i poda go organizatorom, zostanie umieszczony na liście wyników. Zakładamy klasyfikacje Open kobiet i mężczyzn oraz dziewcząt i chłopców do lat 18-stu na 3 km oraz jedną kategorię Open na 1500m oraz jedną Open dzieci do lat 10. Kolejność wraz z czasami zostaną zestawione w tabelę i zamieszczone na stronie www.elaktywni.pl.
     Organizator nie przewiduje medali i nagród dla zawodników, jedynie „coś drobnego” dla najmłodszych dzieci.
     Biuro zawodów będzie czynne od godz.10.30 do godz. 10.50. Start punktualnie o godz. 11.
     Nagrodą dla wszystkich jak zawsze będzie możliwość sprawdzenia aktualnego stanu wytrenowania, spotkanie z przyjaciółmi i przede wszystkim dobra zabawa na świeżym powietrzu.
SKS ELaktywni
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia klasyczna
Kuchnia, a aneks kuchenny