Sobota 17-11-2018, imieniny El瘺iety, Samueli
 
Reklama w Elbl庵u
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, 瞠 w zwi您ku z wej軼iem w 篡cie Rozporz康zenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyli鄉y zgodn z nim polityk prywatno軼i. Regulacje RODO zmuszaj nas do wyst徙ienia z pro軸 do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowie, chocia z praktycznego punktu widzenia nic si nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyn rzecz, kt鏎a mo瞠 budzi Twoje obawy jest profilowanie. Wyja郾iamy, 瞠 w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wy陰cznie tym, 瞠 je郵i uprzednio by貫/a na stronie jakiego biura podr騜y, to z du篡m prawdopodobie雟twem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwowa b璠 banery z widokami z這cistych pla.

Prosimy zapozna si z polityk prywatno軼i stosowan na naszej stronie i zaakceptowa jej postanowienia.

Mo瞠 p騧niej
Zamknij Zamknij
Reklama w Elbl庵u
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomo軼i

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Spo貫cze雟two

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbl庵

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Pras闚ka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Dzie Niepodleg這軼i 2018 Dzie Niepodleg這軼i 2018

Jakub Maciesza na podium w Kartuzach (p造wanie)

Na p造walni Kartuzach rozegrano zawody m這dych p造waków o nazwie Kaszuby Swim 2010. Patronowa im burmistrz tego miasta, a do rywalizacji przyst徙ili zawodnicy z Pomorza oraz Warmii i Mazur. Najlepszy wynik z elbl捫an uzyska Jakub Maciesza z KS „Orze” zajmuj帷 drugie i trzecie miejsca.

Podajemy miejsca jakie w poszczególnych konkurencjach zaj瘭i p造wacy KS „Orze”.
     Styl motylkowy 100 m (12 lat) – 11. Aleksandra S這ma; grzbietowy 50 m (10 lat) – 10. Barbara Tazuszel, 100 m (12 lat) – 4. Wiktoria Rozmarynowska, 4. Patryk Siudzi雟ki; klasyczny 50 m (10 lat) – 4. Jan D帳rowski, 100 m (11 lat) – 7. Jacek Kubiak, 12. Arkadiusz Kubi雟ki; dowolny 50 m (10 lat) – 6. Barbara Tazuszel, 11. Jan D帳rowski, (11 lat) – 6. Ma貪orzata Babraj, 8. Marta Witkowska, (12 lat) – 13. Aleksandra S這ma; dowolny 100 m (11 lat) – 6. Jacek Kubiak, 9. Patryk Dawidowicz, 11. Dominik Florczak, 14 Arkadiusz Kubi雟ki, (12 lat) – 3. Jakub Maciesza, 8. Patryk Siudzi雟ki; zmiennym 100 m (11 lat) – 11. Ma貪orzata Babraj, (12 lat) – 7. Wiktoria Rozmarynowska, 2. Jakub Maciesza.
     Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (10-12 lat) – 8. KS „Orze” (Aleksandra S這ma, Marta Witkowska, Ma貪orzata Babraj, Wiktoria Rozmarynowska), 4. KS „Orze” (Patryk Siudzi雟ki, Jacek Kubiak, Patryk Dawidowicz, Jakub Maciesza).
M
Polub ten artyku
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasa簑 portElu

Fototapety z architektur
Obraz na p堯tnie
Obrazy na alupanelu
Obraz na p堯tnie, tryptyk 70x110, 110x110, 70x110 cm