512 918 555

Samozapłon czy brak wyobraźni? Samozapłon czy brak wyobraźni?

Jesienny turniej squasha za nami

Elbląg, Jesienny turniej squasha za nami fot. Szkoła Tenis&Squash Score

Najlepszym zawodnikiem Jesiennego Turnieju Squasha został Radosław Łuczak, który jednocześnie przewodzi stawce w tegorocznym sezonie ligowym. W finale turnieju, Łuczak po bardzo ciekawym pojedynku pokonał 3:1 Arkadiusz Stępnia.

W Jesiennym Turnieju Squasha udział wzięło 18 uczestników, w tym 5 kobiet. Łącznie rozegrano prawie 50 meczy w których jak zwykle nie zabrakło zdrowej rywalizacji, emocji i dopingu kibiców. Na kortach najlepiej zaprezentował się Radosław Łuczak, który w finale pokonał Arkadiusza Stępnia 3:1. Zwycięzca turnieju w drodze do finału najpierw świetnie poradził sobie w eliminacjach, następnie wygrał 2:1 z Bartoszem Mateusiakiem, a w półfinale okazał się lepszy od Arkadiusza Mateusiaka, zwyciężając 3:1. Na najniższym stopniu podium uplasował się Arkadiusz Mateusiak, który w walce o trzecie miejsce, po zaciętym i bardzo emocjonującym meczu pokonał Marcina Antczaka 3:2.
     Podczas turnieju odbyło się także podsumowanie pierwszej części tegorocznego sezonu ligowego. Rozgrywki na pierwszym miejscu ponownie ukończył Radosław Łuczak, drugi był Bartosz Mateusiak, a na najniższym stopniu podium stanął Bartłomiej Wrzosek. Ponadto najaktywniejszym zawodnikiem ligi został Bartosz Mateusiak. Natomiast po trzech kolejkach drugiego cyklu rozgrywek prowadzi Radosław Łuczak, drugi jest Bartłomiej Wrzosek a trzeci Michał Pożarowski - najmłodszy uczestnik ligi.
     - Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych wyników zarówno w jesiennym turnieju jak i rozgrywkach ligowych - mówi Karolina Skorek.  - Oczywiście zapraszamy chętnych na drugi cykl rozgrywek ligowych, które odbywają się w każdą niedziele w godz. 17.00-19.00. Zapisy przyjmowane są pod adresem radek@squash.elblag.pl.

Zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców w każdą niedzielę o godz. 17 na korty squashowe mieszczące się w przy al. Grunwaldzkiej 135 (hala CS-B).