Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jubileuszowy 15. Elbląg Cup (siatkówka)

 
Elbląg, Jubileuszowy 15. Elbląg Cup (siatkówka)
fot. nadesłana

W dniach 13-16 czerwca w Hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu został rozegrany 15. Jubileuszowy Elbląg Cup. W ramach Elbląg Cup odbyły się imprezy towarzyszące: Międzynarodowy Puchar Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco, Turniej integracyjny dla gimnazjów i 1. Turniej dla dzieci w siatkówkę „Mam już roczek”. Odbyło się też oficjalne losowanie drużyn do wrześniowych Mistrzostw Europy.

Wyniki Międzynarodowego Pucharu Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco przedstawiają się następująco:
     1. Kazachstan Atyrau
     2. Reprezentacja Polski mężczyzn
     3. Kazachstan Aktau
     4. IKS ATAK
     5. Start Wrocław
     6. Start Szczecin
     7. Start Lublin
     8. Reprezentacja Polski kobiet
     Drużyna Gwiazd: Piotr Kowal (IKS ATAK) – BEST LIBERO, Altayev Yerbolat (Kazachstan Aktau) – BEST BLOCKER, Wypych Marcin (Reprezentacja Polski mężczyzn) – BEST SETTER, Rychter Konrad (Start Wrocław) – BEST RECIVER, Labocha Tomasz (Reprezentacja Polski mężczyzn) – BEST ATACKER, Suieuov Zhangali (Kazachstan Atyrau) – BEST SERVER, Khojeh Masovd (Kazachstan Atyrau) – MVP.
     Podczas turnieju odbyła się inspekcja techniczna przed Mistrzostwami Europy, w której brał udział delegat techniczny ECVD Maciej Chodźko-Zajko.
     14 czerwca odbył się 1. Integracyjny Turniej dla Gimnazjów w Piłce Siatkowej na Siedząco, który miał na celu głównie rozpropagowanie tej dyscypliny wśród młodzieży. Ostateczna klasyfikacja zawodów:
     1. Gim 3 nr IV (chłopcy) oraz Gim 3 nr I (dziewczęta)
     2. Gim 10 nr I
     3. Gim 3 nr II
     4. Gim 3 nr III
     5. Gim 8 nr I
     6. Gim 8 nr II
     7. Gim 10 nr II poza konkursem
     Składy zwycięskich zespołów:
     Gim 3 nr IV - Artur Hatle , Patryk Ząbek , Kacper Grabowski, Daniel Bińko , Piotr Studziński, Michał Brzozowski, Jan Iwaniszyn .
     Gim 3 nr I - Julia Wiśniewska , Maja Kańduła , Alicja Zarzeczna, Aleksandra Sikorska , Dominika Sadlińska, Aleksandra Zujewska, Martyna Mazur.
     Najlepszymi graczami zostali Patryk Ząbek oraz Julia Wiśniewska.
     W sobotę (15 czerwca) odbył się 1. turniej najmłodszej sekcji klubu IKS Atak pod hasłem „Mam już roczek”. Głównym celem turnieju była dobra zabawa oraz sprawdzenie się na tle rówieśników.
     Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
     1. IKS ATAK I (Oskar Woźny, Kacper Kozubowski)
     2. PUKS Salwator II (Piotr Oziemkiewicz, Damian Nadolski)
     3. PUKS Salwator I (Hubert Maczuga, Wiktor Derebecki)
     4. PUKS Salwator III (Patrycja Bochenek, Karolina Baranowska, Magdalena Oziemkiewicz)
     5. IKS ATAK III (Kamil Dobosz, Jakub Dobosz, Aleksander Banach)
     6. IKS ATAK V (Wiktor Banach, Marcel Kańduła)
     7. IKS ATAK VI (Piotr Góralczyk, Michał Rożankowski, Rafał Kociełowicz)
     8. IKS ATAK IV (Mateusz Murawski, Mateusz Raszewski)
     9. PUKS Salwator IV (Dawid Baranowski, Kamil Grabkowski)
     10. IKS ATAK II (Szymon Patecki, Bartosz Stefański)
     W sobotę odbyło się też oficjalne losowanie drużyn, które wezmą udział w Mistrzostwach Europy w dniach 16-22 września w Elblągu. Wyniki losowania:
     Grupa kobiet: A. UKRAINE, SLOVENIA, GERMANY, CROATIA; B. NETHERLANDS, RUSSIA, HUNGARY, POLAND, FINLAND.
     Grupa mężczyzn: A. BOSNIA AND HERCEGOVINA, SERBIA, CROATIA; B. UKRAINE, NETHERLANDS, HUNGARY, LATVIA; C. GERMANY, POLAND, AZERBAIJAN; D. RUSSIA, LITHUANIA, GREAT BRITAIN.
IKS Atak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka HERB ELBLĄGA
POLO z HAFTEM
Polar z haftem
Naszywki