UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Judocy w specjalnym wydaniu

 
Elbląg, Judocy w specjalnym wydaniu
fot. nadesłana
Reklama

W sobotę, 2 marca w hali HSW przy al. Grunwaldzkiej odbył się IV Regionalny Warmińsko-Mazurski Turniej Olimpiad Specjalnych w Judo.

Organizatorem turnieju był Odział Regionalny Olimpiad Specjalne Polska Warmińsko-Mazurskie i Klub Olimpiad Specjalnych ‘’ONI w ATAKu’’, a współorganizatorem turnieju Integracyjny Klub Sportowy ‘’ Atak’’.
       W turnieju wzięli udział zawodnicy z Klubu OS ''ONI w ATAKu'', który działa przy Integracyjnym Klubie Sportowym ''Atak"' - trenerem sekcji jest Paulina Dąbrowska i rener Michał Dąbrowski. Turniej odbył się zgodnie z Ceremoniałem Olimpiad Specjalnych. Poczet sztandarowy wniósł flagę Olimpiad Specjalnych, wysłuchano hymnu, a także wypowiedziane zostały słowa przysięgi przez zawodników, trenerów i sędziów.
       Nad stroną techniczną i bezpieczeństwem zawodników podczas turnieju czuwała sędzina główna Paulina Dąbrowska, a także sędziny Ola i Monika z Klubu Tomita.
       Zawodnicy zostali podzieleni na 9 grup startowych według wagi, poziomu umiejętności, stopnia zaawansowania i grupy sprawnościowej zgodnej z zasadami Międzynarodowej Organizacji Judo -IJF. Walki były bardzo zacięte i nie brakowało sportowych emocji. Zawodnicy po raz kolejny pokazali, że osoby z niepełnosprawnością intelektualną, potrafią przy odpowiedniej zachęcie i instrukcji trenera cieszyć się i czerpać korzyści z uczestnictwa w sporcie. Po walkach zawodnikom wręczono medale i pamiątkowe znaczki Olimpiad Specjalnych.
       Podczas turnieju pożegnaliśmy także zawodnika Marcina Liszcza i Trenera Krzysztofa Wojtaszka, którzy już za kilka dni wylecą do Abu Dhabi, gdzie będą reprezentować Olimpiady Specjalne Polska na Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych.
      
IKS Atak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama