Kamila Stormowska niepokonana

Elbląg, Kamila Stormowska niepokonana

W ubiegły weekend odbyły się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Tomaszowie Mazowieckim w short-tracku. Startowało na nich 13 zawodników Orła Elbląg. Zostało pobitych 7 rekordów życiowych.

W kategorii najmłodszych dziewczynek Julia Murszewska zdobyła brąz na dystansie 333 m, zaś Martyna Górka stanęła na trzecim stopniu podium na dystansach 500, 222 m i w wieloboju oraz uplasowała się na drugiej lokacie w biegu na 333 m. Ich nieco starsze koleżanki również pokazały, że nie ociągają się na treningach. Katarzyna Reindl była trzecia na 1000 m, a Ada Jażdżyńska zdobyła brąz na 500 i złoto na 777 m, co dało jej drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Kamila Stormowska po raz kolejny potwierdziła swoją świetną dyspozycję wygrywając zarówno 1500, 500 jak i 1000 m, co w rezultacie musiało jej dać pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. W kategorii młodzików Arkadiusz Rybak zdobył brąz na 500 m, a Jędrzej Borowiecki złoto na 1500 m. Te zawody można ewidentnie zaliczyć do udanych. Jest to świetny prognostyk dla Kamili Stormowskiej, która już za dwa tygodnie wystartuje na Mistrzostwach Świata Juniorów w Tomaszowie Mazowieckim.

inf. nadesłana

• Brawo, Kamila! Brawa dla wszystkich wspaniałych zawodników!! Szkoda, że elblążanie tak mało wiedzą o tej widowiskowej dyscyplinie. .. A przecież elbląski klub od lat zajmuje drugie miejsce w Polsce!! Gratulacje dla niesamowitego trenera!
    3
    0
    wierny_kibic(2018-02-21)
  • Może teraz Pan od rolby zacznie pracować.
  • Z artykułu wynika, że łyżwiarze zdobyli 12 medali w ogólnopolskich zawodach, a artykuł wcisnięty gdzieś z boku bo chyba nie zasłużył na główna kolumnę - przecież nie ma się czym chwalić.