Karatecy na medal

Elbląg, Patrycja Grześkowiak ze złotym medalem
Patrycja Grześkowiak ze złotym medalem (fot. nadesłana)

W sobotę (21 lutego) we Wrocławiu odbyły się XXXV Mistrzostwa Polski Seniorów WKF. Wzięło w nich udział blisko 250 zawodników i zawodniczek. Elbląg reprezentowali: Patrycja Grześkowiak i Patryk Hassa. Z sukcesami.

Patrycja Grześkowiak została mistrzynią Polski WKF `2015 w kumite ind. +68kg/złoty medal/, która w pięknym stylu w finale pokonała zawodniczkę Bodoikan Szczecin Natalię Kasprzyk /5:0/.
       Patryk Hassa natomiast uplasował się na VII miejscu w kumite ind.
       - Piękny wynik – nasze stowarzyszenie na 36 klubów startujących zajęło VII miejsce w klasyfikacji generalnej XXXV MP WKF. Gratulacje - tak skomentował mistrzostwa trener A.K.ANDREX Jan Zamojcin VII dan.