Piątek 20-07-2018, imieniny Czesława, Małgorzaty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Mały Park Kajki Mały Park Kajki

Klasa taneczna „S”

Elbląg, Klasa taneczna „S” fot. W. Wawro (nadesłane)

W minioną sobotę w Sopocie odbyły się dwa turnieje - Mistrzostwa Polski PTT i FTS klas A i B oraz IV OTTT Latino Cafe Cup 2010. Dwie pary Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar": Mateusz Czyżyk i Marta Pilipczuk oraz Marcin Tichoniuk i Agnieszka Gajak zdobyły mistrzowską, międzynarodową klasę taneczną „S”.

Wyniki tancerzy:
     
     Mistrzostwa Polski PTT i FTS 2010 w klasach A i B
     Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa A styl: standard
     3. Marcin Tichoniuk, Agnieszka Gajak
     5. Mateusz Czyżyk, Marta Pilipczuk
     17. Mariusz Pilipczuk, Paulina Misiak
     50. Filip Budzicki, Karolina Smolińska
     
     Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa A, styl: latin
     12. Bartłomiej Szkutnik, Alicja Minkiewicz
     
     Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa B, styl: latin
     69-71. Adam Popowski, Paulina Karpińska
     69-71. Paweł Jacewicz, Izabella Gierulska
     76-77. Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska
     
     Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa B, styl: standard
     28. Adam Popowski, Paulina Karpińska
     66. Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska
     
     IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Latino Cafe Cup 2010"
     Kategoria wiekowa: 14-15 lat, klasa D, styl: kombinacja 8T
     3. Damian Tkaczuk, Paulina Sosnowska
     
     Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa D, styl: kombinacja 8T
     4. Piotr Cieszkowski, Iga Cieszkowska
     
     Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa C, styl: latin
     8. Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     10. Paweł Beńko, Dorota Lis
     
     Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa C, styl: standard
     6. Paweł Beńko, Dorota Lis
     
     Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa B, styl: standard
     4. Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
     
     Kategoria wiekowa: 14-15 lat, klasa B, styl: latin
     7.Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba
     
     Kategoria wiekowa: 14-15 lat, klasa B, styl: standard
     5. Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba

Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Promocja RATY 0%
Szkło ozdobne 6
Szkło ozdobne 7
AMK Komoda 1