Kolejne sukcesy młodych siatkarzy

Elbląg, Kolejne sukcesy młodych siatkarzy

W sobotę (13 maja) odbył się III Ogólnopolski Turniej w minisiatkówce dziewcząt i chłopców w Grudziądzu. Na cztery startujące ekipy zdobyliśmy dwa medale a dziewczęta w kategorii "3" ukończyły turniej na czwartej lokacie tuż za podium. Brakowało bardzo niewiele...

Chłopcy w "2" zdobyli swój pierwszy medal (brązowy). Nasze dwie ekipy w kategorii "3" chłopców uplasowały się odpowiednio na szóstym i pierwszym miejscu.
       A Michał Ostojski zdobył nagrodę dla najlepszego gracza turnieju w swojej kategorii wiekowej. Kolejne wyzwanie przed nami oraz kolejny etap przygotowań do finałów wojewódzkich Kinderów za nami.

Wyniki:
       Kategoria "2" chłopcy - Dawid Mroczek / Paweł Zaton
       Kategoria "3" chłopcy IKS Atak 1 - Szymon Patecki / Oskar Woźny/ Michał Ostojski
       IKS Atak 2 - Michał Kugler / Antoni Posadzy / Rafał Kaciełowicz / Mateusz Radziul
       Kategoria "3" Dziewcząt IKS Atak - Martyna Burzyńska / Klaudia Szymczyk / Nikola Kaczmarzyk / Maja Wityczyn

Od 12 do 14 maja szóstka siatkarzy Integracyjnego Klubu Sportowego Atak została powołana na pierwszą w tym roku konsultację kadry województwa warmińsko - mazurskiego w piłce plażowej do Rybna. Chłopcy po sprawdzeniu przez trenerów kadry mają szansę wystartować w tym roku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Cieszymy się, że praca, jaką wykonują, procentuje zaszczytem reprezentowania Warmii i Mazur na arenie ogólnopolskiej.

Skład kadry : Adrian Gąsiorowski, Kacper Kozubowski, Mateusz Plak, Szymon Kijewski, Aleksander Banach, Aleksander Schiedel