Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Piątek 24-11-2017, imieniny Jana, Flory
 
Rek

UWAGA!

Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

11.11.2017 11.11.2017

Kolejne taneczne sukcesy

Elbląskie pary prezentowały się i walczyły o podium na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Ostróda 2012 - Grand Prix Polski Juniorów i Młodzieży, który odbył się w sobotę (28 kwietnia). W niedzielę natomiast występowały w rodzinnym Elblągu na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego „Jantar 2012".

Poniżej wyniki weekendowych turniejów elbląskich par:
     
     Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ostróda 2012
     Grand Prix Polski Juniorów i Młodzieży
     
     10-11 E 6T

     1 Szukiewicz Paweł, Karman Marianna
     2 Ciechorski Gabriel, Ławrynowicz Aleksandra
     9 Ledwosiński Karol, Wewersowicz Klaudia
     
     10-11 D 6T
     1 Liber Kamil, Kędzierska Klaudia
     
     12-12 E 8T
     3 Gruchała Jakub, Tryzna Julia
     5 Magalski Karol, Rozbicka Julia
     
     12-12 D 8T
     7 Pietruszka Karol, Szczepura Blanka
     
     14-15 C Standard
     2 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
     
     14-15 C Latin
     2 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
     5 Zagaja Kordian, Sosik Adrianna
     6 Wawro Mateusz, Lipa Justyna
     
     14-15 B Standard
     13-14 Wawro Mateusz, Lipa Justyna
     
     14-15 B Latin
     2 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra
     
     14-15 Grand Prix Standard
     20-21 Wawro Mateusz, Lipa Justyna
     
     14-15 Grand Prix Latin
     12 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra
     
     Pow. 15 D 8T
     1 Kobierowski Marcin, Bartosińska Natalia
     
     Pow. 15 C Standard
     8 Drozd Damian, Sokołowska Monika
     
     Pow. 15 C Latin
     10 Drozd Damian, Sokołowska Monika
     
     Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Jantar 2012 (zdjęcia)
     10-11 E 6T
     1 Ledwosiński Karol, Wewersowicz Klaudia
     5 Ciechorski Gabriel, Ławrynowicz Aleksandra
     11 Książek Hubert, Rojek Julia
     14 Rozbicki Maksymilian, Cenkner Nikola
     15 Borawski Maciej, Konopko Julia
     
     10-11 D 6T
     2 Liber Kamil, Kędzierska Klaudia
     
     12-13 E 8T
     3 Magalski Karol, Rozbicka Julia
     
     12-13 D 8T
     1 Pietruszka Karol, Szczepura Blanka
     
     14-15 D 8T
     3 Kraiński Grzegorz, Jankowska Agnieszka
     
     14-15 C Standard
     4 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
     5 Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata
     9 Warda Maciej, Sobocińska Karolina
     
     14-15 C Latin
     3 Zagaja Kordian, Sosik Adrianna
     7 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
     8-9 Wawro Mateusz, Lipa Justyna
     12-13 Warda Maciej, Sobocińska Karolina
     12-13 Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata
     
     14-15 B Standard
     8 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra
     9 Wawro Mateusz, Lipa Justyna
     
     14-15 B Latin
     1 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra
     
     8-9 E 6T
     3 Bloch Bartosz, Wieteska Julia
     7 Skwira Paweł, Cepil Anastazja
     
     pow. 15 D 8T
     5 Kobierowski Marcin, Bartosińska Natalia
     
     Pow. 15 C Standard
     3 Drozd Damian, Sokołowska Monika
     
     Pow. 15 C Latin
     7-8 Drozd Damian, Sokołowska Monika
     10-11 Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
     
     Pow. 15 B Standard

     2 Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata
     11 Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
     13 Kuncewicz Filip, Grochala Aleksandra
     
     Pow 15 B Latin
     5 Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata
     
     14-15 E 8T
     1 Zajdel Mateusz, Długołecka Justyna
     
     Pow. 15 E 8T
     7 Bwabye - Radecki Martin, Cieślik Justyna.

Katarzyna Czyżyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama