Kolejne złoto Stempniewskiego (boks)

Elbląg, Kolejne złoto Stempniewskiego  (boks)

W sobotę, 23 czerwca w Gdyni na Skwerze Arki odbył się X Turniej Bokserski o Puchar Bombardierów z Wybrzeża, w którym nie zabrakło także zawodników KSW „Tygrys” Elbląg. Łukasz Stempniewski udowodnił, że nadal jest w dobrej formie. W walce finałowej (kategoria wiekowa młodzik 14 lat, waga 59 kg) pokonał jednogłośnie na punkty zawodnika z Tczewa zajmując pierwsze miejsce.

W kategorii wagowej 56 kg Bartosz Kranz zajął drugie miejsce. Bartek po zaciętej i bardzo wyrównanej walce uległ na punkty 1:2 zawodnikowi Sako Gdańsk. Pozostali nasi zawodnicy Przemysław Witkowski (młodzik) i Oskar Walerski (adept) stoczyli walki towarzyskie-niepunktowane. Wszyscy zaprezentowali swoje umiejętności bokserskie na dobrym poziomie.