Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejny dobry rok UKS Kontra Elbląg (boks)

Elbląg, Kolejny dobry rok UKS Kontra Elbląg (boks) (fot. nadesłana)

Koniec roku to czas na podsumowań. Uczniowski Klub Sportowy Kontra w 2016 roku, podobnie jak rok wcześniej, utrzymał pozycję lidera wśród dziewięciu klubów bokserskich zrzeszonych w okręgu warmińsko-mazurskim.

UKS Konta Elbląg zajął 30. miejsce (na 174. sklasyfikowane bokserskie kluby w kraju) w rankingu Polskiego Związku Bokserskiego. Zdobył 156 punktów w klasyfikacji: 30 punktów w pierwszym półroczu i 126 punktów w drugim.
     Kolejne ważne podsumowanie to klubowa klasyfikacja medalowa 2016 r., w której uwzględniono następujące imprezy: Mistrzostwa Polski Seniorów, Mistrzostwa Polski Seniorek, Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Juniorek , Mistrzostwa Polski Kadetów , Mistrzostwa Polski Kadetek , Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet oraz Mistrzostwa Polski Młodzików.
     W tym rankingu Kontra uplasowała się na miejscu 27. na sklasyfikowane 123 kluby .W dorobku medalowym znalazł się jeden złoty medal Dawida Michelusa z Mistrzostw Polski Seniorów, jeden srebrny Karoliny Miętki z Mistrzostw Polski Seniorek oraz cztery brązowe, z których jeden jest udziałem Dawida Michelusa na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski , autorami dwóch kolejnych są Grzegorz Brynda i Andrzej Wasilewski podczas Mistrzostw Polski Seniorów , a ostatni należy do Kacpra Piegdonia , który zdobył go w królewskiej kategorii wagowej w rywalizacji podczas Mistrzostw Polski Juniorów.
     W rankingu seniorek na rok 2016 w kategorii wagowej 54 kg na miejscu drugim uplasowała się Karolina Miętka. Natomiast w rankingu seniorów Grzegorz Brynda zajmuje 6. pozycję , Andrzej Wasilewski miejsce dziesiąte w wadze 60 kg, a Dawid Michelus po występie na MPS w kategorii wagowej do 60 kg jest sklasyfikowany na miejscu dziewiątym oraz na pozycji trzeciej po starcie na MMP w kategorii wagowej 64 kg. Sukcesy seniorów pozwoliły UKS Kontrze na zajęcie 12. lokaty w klasyfikacji klubowej w tej grupie wiekowej na 67. sklasyfikowane kluby bokserskie w kraju. Z kolei w rankingu juniorów na 2016r. na wysokim trzecim miejscu w wadze +91 kg znalazł się Kacper Piegdoń.
     Ciekawego podsumowania dokonał Wydział Sportowy Polskiego Związku Bokserskiego, a dotyczy ono zdobytych punktów przez kluby sportowe w międzynarodowych mistrzostwach (Mistrzostwa Europy, Mistrzostwach Świata itp.) w okresie od 01 lipca 2012 roku do 30 czerwca 2016 r. W tej czteroletniej klasyfikacji Uczniowski Klub Sportowy Kontra Elbląg zajął wysokie 19. miejsce na 73. sklasyfikowane kluby.
     Warto zaznaczyć , że w wymienionych wyżej wszystkich klasyfikacjach i rankingach Kontra uplasowała się na pierwszej pozycji wśród klubów bokserskich województwa warmińsko-mazurskiego.
Krzysztof Stemplewski, UKS Kontra Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z erotyką
Obraz na alupanelu 300x60 - Panorama
Fototapeta fizelinowa 290x260 cm - Tropiki
Fototapeta lateksowa 300x260 cm - Pomost