Czwartek 23-11-2017, imieniny Klemensa, Adeli

512 918 555

Ewenement natury Ewenement natury

Kolejny remis w Elbląskiej Lidze Tenisa Ziemnego

Podczas trzeciej rundy SportsArt Elbląskiej Ligi Tenisa ziemnego odnotowaliśmy kolejny remis dla B&M Tennis Club, który w minioną niedzielę podejmował drużynę Modrzewina.

Mecz rozpoczął się obiecująco dla gospodarzy i po bardzo szybkim spotkaniu B&M Tennis Club prowadziło 1-0. Para Michał Zamłyński i Bartłomiej Kierwiak zdecydowanie ograła Waldemara Dembego i Mirosława Biedrzyckiego 6/1, 6/1.
     Bardzo wyrównane drugie spotkanie i wygrana 6/3, 6/4 pary Demby/Biedrzycki z Maciejem Tubielewiczem i Szymonem Deniziakiem wyrównało wynik meczu na 1-1.
     Przed trzecim spotkaniem zdecydowanymi faworytami byli bardziej doświadczeni Paweł Jurczyński i Roman Żurkowski, ale to para Tubielewicz/Deniziak od początku pierwszego seta dyktowała tempo gry i szybko wyszli na prowadzenie 4-1 w gemach. Zawodnikom B&M Tennis Club zabrakło ogrania i po paru zaciętych gemach Modrzewina doprowadziła do wyrównania w pierwszym secie 5-5. Dwie „złote piłki” zadecydowały o losach w pierwszym secie. 7/5 wygrali Żurkowski/Jurczyński. W drugim secie kontuzji nabawił się Szymon Deniziak, co dało szybką wygraną 6/0 i prowadzenie w całym meczu 2-1 zawodnikom Modrzewiny.
     W decydującym o losach spotkaniu para Zamłyński/Kierwiak pokonała 6/2, 6/3 po bardzo interesującej grze parę Żurkowski/Jurczyński i wyrównała wynik meczu na 2-2. Zamłyński/Kierwiak popisali się świetną grą przy siatce co nie pozwoliło przeciwnikom na skuteczną grę.
     Największe brawa należą się kibicom bardzo licznie zgromadzonym w hali. Świetny doping z ich strony dla obu drużyn bardzo poprawił jakość całego wydarzenia.
     Już w najbliższą niedzielę kolejna runda SportsArt Elbląskiej Ligi Tenisa Ziemnego. W hali przy klubie B&M Tennis Club zagrają Szkoła Tenisa „Score” i B&M Tennis Club. Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania.

Sponsor główny: SposrtsArt
     Patronat medialny: portEl.pl