Kolejny sukces SP 19 Elbląg

Elbląg, Kolejny sukces SP 19 Elbląg

Bardzo udany występ zanotowali w piątek młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 19. Młodzi elblążanie zostali mistrzami województwa w Turnieju ,,Moje boisko”, który został rozegrany w Dobrym Mieście.

To kolejny sukces młodych siatkarzy. Chłopcy z SP 19 zajęli pierwsze miejsce w finale wojewódzkim siatkarskich czwórek. Zawodnicy wygrali wszystkie mecze bez straty seta i dostarczyli kibicom niezapomnianych, sportowych emocji. Byli zdecydowanie najlepsi, choć młodsi od swoich rywali – podobnie zresztą jak ich koleżanki.
       Dziewczęta zajęły w tym samym turnieju czwarte miejsce. Ten wynik również jest sukcesem. Najwięcej emocji dostarczył pojedynek o trzecią lokatę w którym elblążanki rywalizowały z Ostródą. Po ponad godzinnej walce w tie – breaku lepsze okazały się przeciwniczki. - Trzeba jednak przyznać, że gra naszych dziewczyn wprawiła w osłupienie kibiców zgromadzonych na sali- mówi trener Agata Jargieła. - Szczególnie pierwszy set był niesamowity, wygraliśmy go 33:31. Podsumowując, był to dobry turniej dla obu drużyn, które zebrały niezbędne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości – kończy opiekunka zespołu.

Sportowcom i trenerom życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.