Niedziela 17-02-2019, imieniny Aleksego, Zbigniewa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Koniec sezonu łyżwiarskiego

Elbląg, Koniec sezonu łyżwiarskiego
Fot. P.S.

W najbliższą niedzielę 19 kwietnia zostanie zakończony sezon łyżwiarski na krytym lodowisku. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował elbląską inaugurację Dni Olimpijczyka.

Od godziny 10 będą rozgrywane mecze hokeja grup amatorskich z Elbląga, Malborka i Chojnic.
     - Zapraszamy elblążan do kibicowania – zachęca Adam Krause z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - O godz. 11.30 nastąpi uroczysta inauguracja Dni Olimpijczyka, a zaraz po niej będzie można obejrzeć pokaz dziecięcej sekcji jazdy figurowej na łyżwach. Około godz. 12.10 zostanie rozegrany ostatni mecz hokeja amatorów pomiędzy zespołami Elbląga i Malborka, a następnie rozpocznie się rodzinny festyn na lodzie. W godz. od 11 do 14 będzie się odbywać giełda sprzętu sportowego.
     - Będzie to świetna okazja do sprzedaży lub kupna łyżew i innego sprzętu zimowego – przekonuje Adam Krause.
     W ramach festynu MOSiR przygotował szereg konkurencji zabawowo-sprawnościowych dla rodzin, m.in. slalom, przenoszenie piłek, wyścig - muzyczna zgaduj zgadula, jaskółka, celowanie do bramki krążkiem i inne zabawy. W konkurencjach mogą wziąć udział 4-osobowe drużyny- rodziny, czyli rodzice + dzieci. W przypadku trudności ze skompletowaniem reprezentacji rodziców, mogą w składzie drużyny znaleźć się wujkowie, dziadkowie, starsi bracia itp. Jedyne warunki, jakie musi spełnić drużyna, to posiadanie składu 4-osobowego, z czego minimum dwoje członków zespołu to dzieci. Udział w festynie jest bezpłatny.
     - Od godz. 15.15 rozpoczną się ostatnie w tym sezonie sesje ślizgawki dla wszystkich – mówi Adam Krause. - Będą to wejścia o godz.: 15.15, 16.15, 17.30 i 18.30. Koszt wejścia na te zajęcia będzie zgodny z obowiązującym cennikiem, czyli 6 zł i 3 zł.
     - W czasie ostatnich zajęć, o godz. 18.30, prowadzona będzie audycja z cyklu „Spotkania z muzyką na lodzie" – dodaje. - Cykl zapoczątkowany podczas ferii zimowych na stałe wpisał się w program lodowiska. Cieszył się dużym zainteresowaniem.
     Motyw muzyczny ostatniej w tym sezonie audycji będzie niespodzianką MOSiR. Organizatorzy zapewniają, że będzie on lekki i przyjemny.
     - Sezon zimowy wprawdzie się kończy, lecz obiekty sportowo-rekreacyjne będą funkcjonować nadal na rzecz aktywności elblążan, a już za kilka miesięcy znów będzie można wybrać się na łyżwy do hali lodowiska – dodaje na pocieszenie Adam Krause.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

PREZENT NA WALENTYNKI
Walentynki
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Długopis lub pióro na Walentynki