UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Kopernika jednak jednokierunkowa

Elbląg, Kopernika jednak jednokierunkowa

W nawiązaniu do przekazanej w dniu 21 czerwca informacji w sprawie wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu w związku z kolejnym etapem budowy torowiska na ul. 12 Lutego, Departament Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu aktualizuje informację w zakresie zmiany organizacji ruchu na ul. Mikołaja Kopernika.

Uwzględniając negatywne stanowisko policji w zakresie zakładanego wprowadzenia ruchu dwukierunkowego na tej ulicy i dopuszczeniu objazdu dla komunikacji zbiorowej, po ponownym przeanalizowaniu wszystkich uwarunkowań geometrycznych i ruchowych w tym obszarze i po konsultacji z Zarządem Komunikacji Miejskiej w Elblągu podjęto decyzję, że odstępuje się od zmian organizacji ruchu na ul. Mikołaja Kopernika. Ulica ta jak dotychczas będzie funkcjonowała jako jednokierunkowa. Objazd dla autobusów ZKM zostanie poprowadzony przez ul. Karola Szymanowskiego.
      
Departament Zarząd Dróg UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama