UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Królowa sportu zaprasza

 
Elbląg, Królowa sportu zaprasza
fot. nadesłana

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy oraz Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Elblągu zapraszają uczniów klas I - III wraz z rodzicami do spędzenia czasu wolnego w formie gier i zabaw lekkoatletycznych.

Zajęcia są pilotażem programu Ministerstwa Sportu i Turystyki pn. „Lekkoatletyka dla każdego!”, który już jest realizowany w naszym mieście dla starszych grup wiekowych, a od 2019 roku ma być wprowadzony dla najmłodszych dzieci ze szkół podstawowych. Nauczyciele lekkiej atletyki pragną zachęcić rodziców i ich dzieci do pokochania „królowej sportu”, która jest ciągle podstawą do wszystkich innych dyscyplin i podnosi w idealny sposób sprawność psychofizyczną dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Zapraszamy zatem zainteresowanych z Elbląga i okolic na zajęcia do Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu (ul. Agrykola 6) w dwóch wyznaczonych terminach:
     28 listopada (środa), godz. 16:30 i 5 grudnia (środa), godz. 16:30.
     Pragniemy też poinformować, że od ubiegłego sezonu w Elblągu dla dzieci w wieku 7-9 lat prowadzone są zajęcia o charakterze sprawnościowym przez instruktora lekkiej atletyki. Spotkania odbywają się w hali szkoły przy ul. Agrykola 6 w poniedziałki, środy i piątki (godz.16:30-18:00).
     Najbliższe zawody lekkoatletyczne dla przedszkolaków i uczniów klas I – III zaplanowano na okres ferii zimowych. Zapraszamy do hali szkoły sportowej 31 stycznia 2019 r. (czwartek). Szczegóły pojawią się w lokalnych mediach i na stronie internetowej MOS Elbląg.
     Wszelkie pytania można kierować do opiekuna programu „Lekkoatletyka dla każdego!” – pana Jacka Licznerskiego (tel. 606 466 929).
Jacek Licznerski, MOS w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama