Poniedziałek 11-12-2017, imieniny Damazego, Daniela

512 918 555

Batorowo od strony wody Batorowo od strony wody

Liga coraz ciekawsza (piłka nożna)

Bardzo dobrą skutecznością jak do tej pory w Lidze Miejskiej popisuje się drużyna Auto El. Zespół ten w dwóch rozegranych jak dotąd meczach zdobył komplet punktów, a ich dorobek bramkowy to dwanaście zdobytych goli i zero straconych. Po lekkiej zadyszce także coraz lepiej spisuje się lider zespół EC, który tym razem pokonał Kromet aż 5:0.

Trzecia kolejka rundy wiosennej Ligi Miejskiej nie przyniosła już tak zaskakujących rozstrzygnięć jak dwie poprzednie. Swoje mecze wygrały zespoły wyżej rozstawione.
     W pierwszym meczu Auto El wręcz rozgromiło PKP pokonując rywali aż 7:0. Już po pierwszej połowie Auto El prowadziło 3:0. W drugiej odsłonie zespół ten dołożył jeszcze cztery bramki pewnie wygrywając całe spotkanie. Ekipa PKP w tym meczu stworzyła może ze dwie, trzy groźne sytuacje, ale nie była w stanie pokonać bramkarza rywali.
     W drugim meczu tego dnia Stokrotki/Jolivet pokonały ostatni w tabeli Pocztowiec 3:1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0 co można było uznać za sporą niespodziankę. Jednak w drugiej odsłonie dominowali już piłkarze Stokrotek i to oni ostatecznie schodzili z boiska jako zwycięzcy.
     Pewne zwycięstwo odniósł natomiast lider rozgrywek zespół EC, który jak na razie grał na dość przeciętnym poziomie. Piłkarze Elektrociepłowni najwidoczniej wyciągnęli wnioski po ostatniej porażce z Concordią i tym razem nie dali już najmniejszych szans swoim rywalom pokonując Kromet aż 5:0. W pierwszej części tego meczu gra była bardzo jednostronna, a przewaga bezsprzecznie należała do lidera, który zdobył cztery bramki. W drugiej połowie mimo, że gra się bardziej wyrównała, to jedyną bramkę zdobyła drużyna EC wygrywając cały mecz 5:0.
     Na zakończenie 12. kolejki Mazurskie Meble zremisowały z Concordią 0:0. Oba zespoły miały w tym pojedynku po kilka bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki jednak zabrakło skuteczności i oba zespoły ostatecznie podzieliły się punktami.
     W następnej 13. kolejce, która zostanie rozegrana już w najbliższy czwartek i piątek spotkają się: PKP - Stokrotki/Jolivet, Alstom - EC, Kromet - Auto El oraz Pocztowiec - MM. Przypominamy, że wszystkie mecze rozgrywane są w parku Kajki o godz. 17.00 i 18.00.

Komplet wyników 12. kolejki: PKP - Auto El 0:7, Stokrotki/Jolivet - Pocztowiec 3:1, EC Elbląg - Kromet 5:0, MM - Concordia 0:0.