Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lokalni przedsiębiorcy dla elbląskiego sportu

 
Elbląg, Lokalni przedsiębiorcy dla elbląskiego sportu fot. UM Elbląg
Rek

Pięćdziesiąt i więcej lokalnych firm chce skupić Stowarzyszenie Krzewienia Sportu 50 +. Głównym celem nowopowstałego stowarzyszenia jest wspieranie elbląskiego sportu i promocja Elbląga poprzez wydarzenia sportowe. W gościnnych progach Browaru, pod przewodnictwem Grzegorza Nowaczyka Prezydenta Elbląga spotkali się lokalni biznesmeni i przedstawiciele firm, aby dyskutować o formie wsparcia sportu w naszym mieście.

Uczestnicy spotkania to lokalni przedsiębiorcy, którzy pozytywnie odpowiedzieli na zaproszenie do udziału w tworzeniu stowarzyszenia, a tym samym chcą mieć wpływ na sport w naszym mieście. Stowarzyszenie ma integrować przedsiębiorców różnych branż i wykorzystywać możliwości i potencjał ich firm, który zostanie zaangażowany w rozwój sportu. Stowarzyszenie Krzewienia Sportu 50 + cały czas czeka na nowych członków, chcących włączyć się w kształtowanie tej istotnej dla naszego miasta dziedziny.
     - Wzorem innych polskich miast, które wypracowały już model współpracy na styku: miasto – lokalni przedsiębiorcy – kluby sportowe, chcemy podobne rozwiązania przenieść na elbląski grunt. Udział w Stowarzyszeniu przynosi wzajemne korzyści zarówno klubom sportowym – realne finansowe wsparcie, jak i lokalnym przedsiębiorcom, którzy będą promować się dzięki wydarzeniom sportowym. Sumą tych działań ma być również lepsza promocja marki miasta Elbląg. Wartością dodaną Stowarzyszenia będzie również budowanie pomiędzy jego członkami wzajemnego zaufania, tak potrzebnego we wzajemnych kontaktach biznesowych. Stowarzyszenie daje również szansę na zmianę modelu finansowania elbląskiego sportu - stwierdził po spotkaniu Grzegorz Nowaczyk Prezydent Elbląga.
     - Zachęcam lokalnych przedsiębiorców, którym zależy na rozwoju sportu w naszym mieście do wstępowania w szeregi Stowarzyszenia. Szczególnie gorąco zapraszam tych ludzi biznesu, dla których sport jest pasją i czują jego specyfikę. Browar w Elblągu jest mecenasem sportu i kultury w mieście, co przynosi korzyść lokalnej społeczności. Jednocześnie wspierając konkretne drużyny, czy wydarzenia sportowe elbląskie firmy zyskują dodatkowy kanał promocji, utwierdzając swój pozytywny wizerunek wśród kibiców. Razem możemy skutecznie działać na rzecz elbląskiego sportu angażując nie tylko środki finansowe, ale również wiedzę i doświadczenie na polu gospodarczym - dodał Roman Korzeniowski dyrektor Browaru w Elblągu.
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Płyn Hayne