Czwartek 13-12-2018, imieniny ㄆcji, Otylii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, 瞠 w zwi您ku z wej軼iem w 篡cie Rozporz康zenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyli鄉y zgodn z nim polityk prywatno軼i. Regulacje RODO zmuszaj nas do wyst徙ienia z pro軸 do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowie, chocia z praktycznego punktu widzenia nic si nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyn rzecz, kt鏎a mo瞠 budzi Twoje obawy jest profilowanie. Wyja郾iamy, 瞠 w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wy陰cznie tym, 瞠 je郵i uprzednio by貫/a na stronie jakiego biura podr騜y, to z du篡m prawdopodobie雟twem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwowa b璠 banery z widokami z這cistych pla.

Prosimy zapozna si z polityk prywatno軼i stosowan na naszej stronie i zaakceptowa jej postanowienia.

Mo瞠 p騧niej

Medalowy pocz徠ek sezonu m這dych p造wak闚

 
Elbl庵, Medalowy pocz徠ek sezonu m這dych p造wak闚 fot. nades豉na
Rek

Elbl御cy p造wacy rozpocz瘭i sezon startami przed w豉sn publiczno軼i, podczas elbl御kich Jubileuszowych Jesiennych Zawod闚 P造wackich organizowanych przez klub. Nast瘼nie stan瘭i na s逝pkach startowych w M豉wie oraz w Gi篡cku.

W dniach 25-26 pa寮ziernika elbl御cy p造wacy rywalizowali w M豉wie w鈔鏚 516 zawodnik闚 z 32 klub闚. Elbl御ki klub reprezentowa這 21 zawodnik闚, kt鏎zy zdobyli 陰cznie 17 medali (5 z這tych, 7 srebrnych oraz 5 br您owych) i ustanowili 48 nowych rekord闚 篡ciowych. W klasyfikacji generalnej najwy瞠j, spo鈔鏚 elbl御kich p造wak闚, uplasowa豉 si Wiktoria Dom瘸lska (2000), zajmuj帷 III miejsce.
     Medale UKP Jedynka zdobywali:
     ZΜTE - Sebastian Niero雟ki (1999) 50m i 100m st.klasyczny oraz 100m st.zmienny, Martyna Wa郾iewska (2004) 100m st.grzbietowy, Wiktoria Dom瘸lska (2000) 200m st. grzbietowy
     SREBRNE - Dominika Tylkie (2004) 100m st.grzbietowy, Martyna Wa郾iewska (2004) 50m st.grzbietowy, Karolina Tylkie (2001) 200m st.dowolny, Wiktoria Dom瘸lska (2000) 50m i 100m st.grzbietowy oraz 100m st. dowolny i 100m st.zmienny
     BR╴OWE - Tomasz Maksymowicz (2000) 400m st.dowolny, Pawe Osta這wski (2000) 200m st.grzbietowy, Martyna Wa郾iewska (2004) 50m st.dowolny, Natalia Cherek (2001) 100m st.zmienny, Karolina Tylkie (2001) 400m st.dowolny.
     W M豉wie walczyli dzielnie tak瞠 pozostali nasi zawodnicy: Patryk Chlebowski (2001), Olek Cyckowski (2003), Maciej Gilgenast (2001), Dominik Godlewski (2001), Filip Jankowski (2003), Bartosz Ko鎍zak (2002), Jakub Lewandowski (2002), Krzysztof Maksymowicz (2003), Micha Malinowski (2003), Oliwier Niewiadomski (2004), Darek Osta這wski (2004), Dominika Cuprych (2003), Ola Zaj帷 (2002).
     W dniach 8-9 listopada w Gi篡cku rywalizowa這 435 zawodnik闚 z 33 klub闚, a w鈔鏚 nich 24 naszych reprezentant闚, kt鏎zy ustanowili kolejnych 46 rekord闚 篡ciowych i wywalczyli 26 medali (10 z這tych, po 8 srebrnych oraz br您owych).
     W klasyfikacji generalnej 3 naszych zawodnik闚 - Martyna Wa郾iewska (2004), Wiktoria Dom瘸lska (2000) oraz Sebastian Niero雟ki (1999), wywalczy這 III miejsca i zosta這 nagrodzonych pucharami.
     Medale dla UKP Jedynka zdobyli:
     ZΜTE - Olek Cyckowski (2003) 50m st.grzbietowy, Sebastian Niero雟ki (1999) 50m, 100m i 200m st.klasyczny, Martyna Wa郾iewska (2004) 50m i 200m st.grzbietowy, Wiktoria Dom瘸lska (2000) 200m st. dowolny, 200m st. grzbietowy, 200m st.zmienny i 50m st.motylkowy
     SREBRNE - Olek Cyckowski (2003) 100m st.grzbietowy, Krzysztof Maksymowicz (2003) 200m st.grzbietowy, Robert Wojtalewicz (2001) 200m st.klasyczny, Dominika Tylkie (2004) 200m st.dowolny i 200m st.grzbietowy, Martyna Wa郾iewska (2004) 100m st. dowolny i 100m st.grzbietowy, Wiktoria Dom瘸lska (2000) 100m st.zmienny
     BR╴OWE - Robert Wojtalewicz (2001) 100m st.klasyczny, Tomasz Maksymowicz (2000) 50m, 100m i 400m st.dowolny, Dominika Tylkie (2004) 50m i 100m st.grzbietowy oraz 100m st.klasyczny, Martyna Wa郾iewska (2004) 50m st.dowolny.
     W zawodach w Gi篡cku dzielnie rywalizowali tak瞠 pozostali nasi reprezentanci: Dominik Godlewski (2001), Filip Jankowski (2003), Jakub Lewandowski (2002), Micha Malinowski (2003), Remik Micha這wski (2000), Darek Osta這wski (2004), Pawe Osta這wski (2000), Bartek Pasieczny (2004), Natalia Cherek (2001), Dominika Cuprych (2003), Ada Micha這wska (2004), Wiktoria Smole雟ka (2004), Karolina Tylkie (2001), Dominika Urbanowicz (2003), Ola Zaj帷 (2002), Ala Zamojska (2004).
     Gratulujemy zawodnikom oraz szkoleniowcom i 篡czymy kolejnych udanych start闚.
     
     Natomiast ju w najbli窺z sobot najm這dsi z naszych reprezentant闚 rywalizowa b璠 w Grudzi康zu w zawodach p造wackich z cyku "Mali Mistrzowie". 砰czymy sportowej satysfakcji i kolejnych, nowych rekord闚 篡ciowych.
Zarz康 UKP Jedynka Elbl庵
Polub ten artyku
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasa簑 portElu

Kuchnia inna ni inne
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia, a aneks kuchenny