Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Poniedziałek 20-11-2017, imieniny Anatola, Sędzimira
 
Rek

UWAGA!

Zamknij Zamknij
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Chwila oddechu Chwila oddechu

Memoriał Czesława Misiuka (judo)

 
Elbląg, Memoriał Czesława Misiuka (judo)
Rek

W sobotę 12 maja w hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu odbyły się Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa Elbląga Dzieci i Młodzików w Judo im. Czesława Misiuka. Wystartowało w nich 252 zawodników z 21 klubów. Zobacz zdjęcia.

Czesław Misiuk był znanym elbląskim fotografikiem, twórcą pierwszej sekcji judo w naszym mieście, trenerem i sędzią międzynarodowym judo.
     W turnieju rozgrywanym na czterech matach wystartowało 252 zawodników i zawodniczek z 21 klubów z Elbląga, Gdańska, Gdyni, Kończewa, Grudziądza, Olsztyna, Koszalina, Słupska, Warszawy, Ełku, Wrześcia, Ostródy, Szubina, Żukowa i Braniewa.
     Oto wyniki:
     
     Dzieci
     

     Chłopcy
     
Kategoria wagowa -24 kg: 1. Jeremi Tchórzewski (Truso Elbląg), 2. Mateusz Popławski (Truso Elbląg), 3. Kajetan Radziszewski (Wybrzeże Gdańsk), 3. Szymon Bieńkowski (Truso Elbląg), 5. Krystian Ołdakowski (Truso Elbląg), 5. Beniamin Burak (Tomita Elbląg)
     Kategoria wagowa -27 kg: 1. Michał Łukasik (Opty Gdynia), 2. Antoni Liberak (Opty Gdynia), 3. Adam Olay (Praskie Centrum Sztuk Walki), 3. Wiktor Malinowski (Olimpia Elbląg), 5. Grzegorz Babirecki (Samuraj Koszalin), 5. Jakub Banaś (Truso Elbląg)
     Kategoria wagowa -30 kg: 1. Bartosz Lepianka (Judo Klub Lemur), 2. Filip Abrusiewicz (Truso Elbląg), 3. Gracjan Szleja (Truso Elbląg), 3. Łukasz Przybylski (Szubinanka Szubin), 5. Oskar Malewicki (Tomita Elbląg), 5. Hubert Góral (Wybrzeże Gdańsk)
     Kategoria wagowa -33 kg: 1. Grzegorz Zdrada (Gwardia Olsztyn), 2. Mikołaj Jabłoński (Wybrzeże Gdańsk), 3. Jakub Draszkiewicz (Gwardia Olsztyn), 3. Sebastian Łukaszewicz (Conrad Gdańsk), 5. Dawid Lewandowski (Wybrzeże Gdańsk), 5. Jakub Biedrzycki (Conrad Gdańsk)
     Kategoria wagowa -36 kg: 1. Piotr Zaborowski (Praskie Centrum Sztuk Walki), 2. Piotr Bąk (Tomita Elbląg), 3. Krystian Polek (Olimpia Elbląg), 3. Michał Rybarczyk (Klub Judo Lemur), 5. Marcin Kowalski (Klub Judo Lemur), 5. Adam Majewski (Praskie Centrum Sportów Walki)
     Kategoria wagowa -39 kg: 1. Tomasz Zielski (Galeon Gdynia), 2. Filip Rzońca (Gwardia Olsztyn), 3. Łukasz Łoś (Tomita Elbląg), 3. Patryk Stemplewski (Wybrzeże Gdańsk), 5. Krzysztof Karsznia (Opty Gdynia), 5. Jakub Lebioda (Conrad Gdańsk)
     Kategoria wagowa -42 kg: 1. Jakub Wilk (Olimpia Elbląg), 2. Szymon Przybylski (Szubinianka Szubin), 3. Mateusz Dampc (GKS Żukowo), 3. Maurycy Krajka (Galeon Gdynia), 5. Mateusz Grabowski (Truso Elbląg), 5. Jakub Kłosiński (Olimpia Elbląg)
     Kategoria wagowa -45 kg: 1. Sebastian Makowski (Olimpia Elbląg), 2. Mateusz Wantoch-Rekowski (Conrad Gdańsk), 3. Mateusz Budny (Opty Gdynia), 3. Artur Szulich (Gwardia Olsztyn), 5. Bartosz Sawko (Olimpia Elbląg), 5. Jakub Czarniak (Szubinianka Szubin)
     Kategoria wagowa -50 kg: 1. Norbert Nieżorawski (Galeon Gdynia), 2. Piotr Wątły (Conrad Gdańsk), 3. Marcel Ryszka (Viking Gdynia), 3. Maciej Budek (Olimpia Elbląg), 5. Kacper Sobolewski (Olimpia Grudziądz), 5. Max Bliźniuk (Conrad Gdańsk)
     Kategoria wagowa -55 kg: 1. Piotr Popko (Tomita Elbląg), 2. Rafał Cebula (Olimpia Elbląg), 3. Kacper Wojciechowski (Tomita Elbląg), 3. Adrian Stanulewicz (Opty Gdynia), 5. Sebastian Rybka (Gwardia Olsztyn), 5. Michał Jędrzejewski (Wybrzeże Gdańsk)
     Kategoria wagowa -60 kg: 1. Albert Sowa (Praskie Centrum Sztuk Walki), 2. Mikołaj Krauze (Wybrzeże Gdańsk), 3. Jakub Węsierski (Olimpia Grudziądz), 4. Damian Augustynowicz (Praskie Centrum Sztuk Walki), 5. Mikołaj Witoński (Opty Gdynia)
     Kategoria wagowa +60 kg: 1. Piotr Dondalski (Gwardia Olsztyn)
     
     Dziewczęta
     
Kategoria wagowa -34 kg: 1. Julia Koślak (Samuraj Koszalin), 2. Anika Łozińska (Samuraj Koszalin), 3. Aleksandra Dąbrowska (Zatoka Braniewo), 3. Kamila Rychert (GKS Żukowo), 5. Monika Wołoszyn (Tomita Elbląg), 5. Magdalena Grzybowska (Samuraj Koszalin)
     Kategoria wagowa -40 kg: 1. Dagmara Paszkowska (Samuraj Koszalin), 2. Joanna Wolak (Zatoka Braniewo), 3. Monika Zdrada (Gwardia Olsztyn), 3. Zuzanna Urban (Wybrzeże Gdańsk), 5. Aleksandra Golec (Samuraj Koszalin), 5. Natalia Kucharska (Wybrzeże Gdańsk)
      Kategoria wagowa -46 kg: 1. Joanna Świtońska (Opty Gdynia), 2. Natalia Małek (Wybrzeże Gdańsk), 3. Aleksandra Nowak (Zatoka Braniewo), 3. Weronika Matlakowska (Galeon Gdynia), 5. Paulina Stemplewska (Wybrzeże Gdańsk), 5. Malwina Kapelińska (Szubinianka Szubin)
     Kategoria wagowa +46 kg: 1. Paulina Samulewska (Olimpia Elbląg), 2. Julia Szady (Conrad Gdańsk), 3. Dominika Frąckowiak (Conrad Gdańsk)
     
     Młodzicy
     

     Chłopcy
     Kategoria wagowa -38 kg: 1. Tomasz Zielski (Galeon Gdynia), 2. Paweł Janikiewicz (Orzeł Kończewo), 3. Aleksander Jasiński (Galeon Gdynia), 3. Szymon Brzozowski (Wybrzeże Gdańsk), 5. Piotr Kiereś (Truso Elbląg), 5. Damian Fąs (Wybrzeże Gdańsk)
     Kategoria wagowa -42 kg: 1. Wiktor Kumidor (Zatoka Braniewo), 2. Adrian Winiarczyk (Piast Wrzeście), 3. Konrad Szatkowski (Gryf-3 Słupsk), 3. Jakub Serafin (Gryf-3 Słupsk), 5. Konrad Jurczuk (Piast Wrzeście), 5. Hubert Wróblewski (Zatoka Braniewo)
     Kategoria wagowa -46 kg: 1. Jędrzej Stecki (Wybrzeże Gdańsk), 2. Cezary Tchórzewski (Wybrzeże Gdańsk), 3. Paweł Granicki (Gryf-3 Słupsk), 3. Jakub Kowalski (Tomita Elbląg), 5. Szymon Orlik (Olimpia Grudziądz), 5. Filip Bruzdowski (Olimpia Elbląg)
     Kategoria wagowa -50 kg: 1. Michał Kotlewski (Gwardia Olsztyn), 2. Paweł Babiński (Conrad Gdańsk), 3. Gracjan Żbik (Samuraj Koszalin), 3. Adrian Kaliś (Conrad Gdańsk), 5. Dawid Rybak (Wybrzeże Gdańsk), 5. Mikołaj Kapeliński (Szubinianka Szubin)
     Kategoria wagowa -55 kg: 1. Jakub Siedlikowski (Gryf-3 Słupsk), 2. Jacek Bołoz (Wybrzeże Gdańsk), 3. Szymon Gajewski (Zatoka Braniewo), 3. Paweł Świetlik (Szubinianka Szubin), 5. Bartosz Hopa (GKS Żukowo), 5. Szymon Przybyłowicz (Gwardia Olsztyn)
     Kategoria wagowa -60 kg: 1. Wojciech Bukojemski (Praskie Centrum Sztuk Walki), 2. Mateusz Krauze (Wybrzeże Gdańsk), 3. Maksymilian Bogdał (Conrad Gdańsk), 3. Mateusz Głowacki (Zatoka Braniewo), 5. Cezary Dondzbach (Praskie Centrum Sztuk Walki), 5. Mateusz Florkowski (Praskie Centrum Sztuk Walki)
     Kategoria wagowa -66 kg: 1. Rafał Kulej (Wybrzeże Gdańsk), 2. Piotr Wieczorkiewicz (Zatoka Braniewo), 3. Dominik Sawicki (Truso Elbląg), 3. Łukasz Kurek (Klub Judo Lemur), 5. Dawid Ciborowski (Żak Ełk), 5. Rafał Olejnik (Klub Judo Lemur)
     Kategoria wagowa -73 kg: 1. Jakub Bindas (Samuraj Koszalin), 2. Patryk Frąckowiak (Conrad Gdańsk), 3. Jakub Korzeniowski (Galeon Gdynia), 4. Arkadiusz Cieślak (Truso Elbląg), 5. Kamil Nowacki (Olimpia Grudziądz)
     Kategoria wagowa +73 kg: 1. Bartosz Sawiniec (Gwardia Olsztyn), 2. Filip Sworowski (Olimpia Grudziądz), 3. Jakub Górski (Wybrzeże Gdańsk)
     
     Dziewczęta
     
Kategoria wagowa -40 kg: 1. Anna Kamińska (Wybrzeże Gdańsk), 2. Dagmara Paszkowska (Samuraj Koszalin), 3. Natalia Brzozowska (Olimpia Elbląg)
     Kategoria wagowa -44 kg: 1. Aleksandra Butlewska (Wybrzeże Gdańsk), 2. Natalia Dominikowska (Olimpia Grudziądz), 3. Marika Filipek (Shizoku Ostróda)
     Kategoria wagowa -48 kg: 1. Barbara Fałtynowicz (Wybrzeże Gdańsk)
     Kategoria wagowa -52 kg: 1. Alicja Czerepko (Zatoka Braniewo), 2. Agnieszka Ochendal (Olimpia Grudziądz), 3. Samira Mamemodow (Żak Ełk)
     Kategoria wagowa -57 kg: 1. Nicol Bąbolewska (Zatoka Braniewo)
     Kategoria wagowa -63 kg: 1. Anna Nazaruk (Gryf-3 Słupsk), 2. Julia Jaśkiewicz (Conrad Gdańsk)
     Kategoria wagowa +63 kg: 1. Katarzyna Madajewska (Zatoka Braniewo)
     
     Klasyfikacja drużynowa: 1. Wybrzeże Gdańsk, 2. Zatoka Braniewo, 3. Gwardia Olsztyn, 4. Olimpia Elbląg / Conrad Gdańsk, 5. Galeon Gdynia / Samuraj Koszalin, 6. Praskie Centrum Sztuk Walki, 7. Truso Elbląg / Opty Gdynia, 8. Tomita Elbląg.
     

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama